Skocz do zawartości
Liquid_Cooling

Ocz Technology Ddr2 800mhz Reaper Heatpipe Do Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

W PCP najtańsza wersja po 190, najdroższa z CL3 po 240. Ciekawe jak sie mają do tych 1066 co są na D9.

 

Ja w końcu kupiłem Special Opsy za 160.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi czy jakoś sie róznia te Reaper CL3 CL4 i CL5 ?

Czy poprostu maja tylko inne domyślne ustawienia spd dla 800, 900 i 1066. Zastanawiam się nad kupnem tych CL 4, na komputroniku stoją w tej chwili 202 zł, czyli cena dobra patrząc np. na Allegro 182 zł plus wysyłka. Teraz kolejne pytanie czy te 3 wersje różnią się podatnością na OC.... nie che wyciskać z nich po 1200 mhz.... chodzi mi o to by stabilnie chodziły na te 1000 przy CL 4 i 1T.... da radę z nich to wycisnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pomimo tylu już tłumaczeń ludzie wciąż myślą, że Command Rate zależy od pamięci.

Jakoś nie napodkałem na te tłumaczenia więc proszę o rozszerzenie toku. Śmiem twierdzić, że jak nie zależy to od pamięci to chyba zależy od kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jest to sygnał mający na celu opóźnienie, albo przyspieszenie wybierania chipu.

Zależy wyłącznie od zdolności kontrolera (vel głośna sprawa z kiepskimi kontrolerami AMD, gdzie przy 4x512 trzeba przełączać się w 2T)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...