Skocz do zawartości
sideband

Forceware 169.32 & 169.38 & 169.61

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo to są pod xpeka :wink: , ale w sieci 169.32 pod viste 64bit z dodaną obsługą wszystkich kart.

 

NFS Prostreet

 

169.09 v5 min 55 avg 66.3 max 82

 

169.32 min 55 avg 66.1 max 81

 

 

Colin Dirt

 

169.09 v5 min 27 avg 38.3 max 49

 

169.28 min 27 avg 39.0 max 50

 

169.32 min 30 avg 38.7 max 49

 

 

Na 169.32 jest nieco lepsza jakość obrazu , test w dircie powtarzałem trzy razy i wyniki były takie same. Pomimo , że tylko min fps jest większy , gra działa zdecydowanie płynniej(obraz nie rwie).

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband, mozesz sprawdzic cos smigajacego w openGL? wczesniej na 169.28 prey zaiwanial jak nalezy, na tych sterach przy tych samych ustawieniach slamazarzy sie na 20fps max. dzieki.

Edytowane przez cienislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey

 

169.09 - demo 1 96.5 , demo 2 105.2

 

169.28 - demo 1 98.0 , demo 2 107.1

 

169.32 - demo 1 96.5 , demo 2 105.3

 

 

Coś przesadzacie z tą różnicą :wink:

 

Coś mi się wydaje , że na tych sterach cpu mniej obciążony :wink:. W dircie w jeżdzie z kilkoma wozami jest wyrażna różnica :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazlem przyczyne takich roznic - pie*(%&*$& dualview. z racji tego ze overlay video na tv jest zwalony (przynajmniej na 8800GTS 512MB), wlaczylem sobie dualview by moc odpalic playera na drugim ekranie i dac fullscreena. oczywiscie cos takiego nie powinno miec jakiegokolwiek wplywu na to co sie dzieje na wyswietlarze primary, zwlaszcza fullscreenowej grze. jak widac, nvidia wie lepiej. jesli ktos zauwazy mega drop fps w openglu, niech sprawdzi czy na pewno ma nie ma wlaczonego dualview. po zmianie na clone 1600x1200 full wypas, stale 60fps. uff. instaluje te stery raz jeszcze;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz opisane wszystko odnośnie profili , od instalacją wchodzisz w katalog inf's i z katalogu tray on kopiujesz plik do katalogu głównego i instalujesz sterownik lub ewentualnie wybierasz Quality with tray :wink: .

 

A co to wogóle jest menu kontekstowe :?

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna sprawa sideband - cos kuleje 'Change the signal or HD format' w Video & Television. nie mozna wybrac rodzaju sygnalu, nie mozna wybrac formatu sygnalu. co prawda z wizarda PAL da rade ustawic, ale zeby NTSC walnac to juz nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 169.61 to nie bety

ta :P moja pomylka, wlasnie zainstalowalem je calkiem niezle :) - jak narazie wylapalem jeden bug, nie dziala "Informacja o systemie" (wywala blad nvdisp)

 

lecz czekam na twoja ver.

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

side a robiles jakies testy 38 vs 61? bo z tego co widzialem na guru to 61 raczej lepsze :)

 

 

btw. zrobiles czeski blad :P podales odwrotnie linki :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gralem troche w UT3 i gra wysypala sie do windowsa...

 

i teraz nie wiem czy to wina sterow (na forum cos pisali o problemach w Bioshock, GoW - a to ten sam engine)

 

dzisiaj jeszcze zobacze na 169.38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po robie testy , ale na guru3d testowali i 169.61 zdecydowanie najlepsze do crysisa.

 

Błąd poprawiony :wink:

Zdecydowanie nie nadają się do crysisa minimalny spadł do 14 w timedemo gpu gdzie na Forceware 167.58 mamy 18 więc ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz urwa. czy tylko ja mam problem z ustawieniami tv-out na driverach poczawszy od 167.xx? z plytki od producenta. glownie chodzi o znikajace rodzaj sygnalu. ustawiam PAL-D, robie apply i kupa. sapie mi ciagle ze niby nie ma telewoizora podpietego.

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...