Skocz do zawartości
Gość mich83

Ati X600 Kontra Intel X3100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Karta graficzna ATI x600 wygrywa z intelem x3100 w 3dmarku 01,03,05 często więcej niż ponad dwukrotnie, jednak Intel wygrywa już w 3Dmarku 06 (Ati 280 punktów, Intel 483 ). I mam takie pytanie czy w nowszych grach typu np Moto GP 07 będzie szybsza Ati czy Intel. Przedstawicielem dzisiejszych gier można uznawać 3dmarka 06 , czy raczej patrzyć na wyniki w 3dmarku 05 ? Która jest bardziej "przyszłościowa"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w 06 jest szybsza, to do nowych gier chyba się lepiej nadaje.

Niestety przy takiej ilości punktów żadna z nich nie jest przyszłościowa, bo obie są za słabe do obecnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie lepszy wynik w 3dmarku 06 wynika z obslugi jakichs wyzszych technologii shaderow.

 

Chociaz generalnie rzecz biorac obie to zlom i nadaja sie do conaqjmniej kilkuletnich produkcji

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Prawdopodobnie lepszy wynik w 3dmarku 06 wynika z obslugi jakichs wyzszych technologii shaderow.

 

Chociaz generalnie rzecz biorac obie to zlom i nadaja sie do conaqjmniej kilkuletnich produkcji

może nie od razu złom

 

X600 to dobry produkt w swoim czasie (low end)

 

a X3100 to integra do biura i zawze będzie mniej wydajna niż oddzielna karta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że ktoś będzie na tym notebooku grac w nowości, ale sam sie zdziwiłem jak na Ati x600 moto GP07 spokojnie chodzi na medium w 1280/1024 a pewnie jeszcze chodził by w większych detalach jak bym miał w notebooku więcej ramu niż 512, więc Michaelius sory ale z tymi kilkuletnimi to trochę przesadzasz , wiadomo że nie w nowości ale te niezbyt wymagające sprzed roku na niższych detalach jakoś tam chodzą na tym X600 nie wiem ja by było a Intelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...