Skocz do zawartości
Blue

Przedewszystkim Wydajnosc I Cicsza!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obudowa STACKER 832

Chce schlodzic procesor i plyte, grafiki w przyszlosci ale poczekam na gf z serii 9, wtedy bede myslal, chyba ze jakies tanie bloczki pod 8800gtx.

Musi byc cicho i wydajnie.

Plyta prawdopodobnie bedzie to: Evga nf780i , mowie prawdopodobnie bo nigdzie nie moge znalezc testu tej plyty.

a na evga 680i mam bardzo mocny strap i przy quadzie taktowanym 3.3ghz odczyt mam blisko 10000 a jak podkrece na 3.9 to spada mi do 9000 i mysle wymienic plyte na cos innego, chcialbym miec SLI.

Pompka taka aby dala rade 2grafika ,plycie i prockowi. No i zeby wszystko pomiescilo sie w tej obudowie.

 

Cos ala wc Racucha ktore bardzo mi sie podoba, moze byc wydajniejsze :wink:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma to byc cos ala wc Racucha, to w gre wchodza 2 chlodnice 2x120mm - co jest wydajniejsze niz klasyczny uklad 3x120 x1. Z tym ze ja bym kombinowal nad przyczepieniem ich moze na sciance bocznej.

Jak wydajnie to jakis topowy bloczek typu fusion lub apogee gtx, no i pompa pewnie skonczy sie na laingu albo swiftechu.

Z tym ze to nie ma prawa byc ciche :) Wydajnosc, albo cisza, polaczenie tuch 2 rzeczy jest mozliwe tylko jak sie ma jakis sposob na wyeliminowanie klasycznej chlodnicy i 'oleje' sie flow glosnej pompki wstawiajac tam cwu. Taka pompa uciagnie kazdy uklad (10 blokow), z tym ze ma niski przeplyw.

 

A jak chcesz miec wydajniej to prosta sprawa, ladujesz na front tak jak u Racucha conajmniej jedna chlodnice 2x120, a pozatym na sciane boczna dwie takie. Nie wiadomo ile to da stopni, i czy sie oplaca ale napewno bedzie zimniejsza wode :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś w tym stylu, niekoniecznie proste i wymaga pracy...

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=158401

 

Ewentualnie zainteresuj się troszkę inną obudową, dużo większe pole do popisu dadzą Lian Li V2000B (plus) albo Lian Li Cube ;). Łatwiej i mniej rzezbienia.

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...