Skocz do zawartości
cih

Gigabyte 8800gt 512mb Zalman

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem już zamówienie mam odebrać w poniedziałek, wybrałem salon w Gliwicach w CH Arena zanim zapłacę sprawdzę jaka to wersja, jak dadzą mi 256 MB poprostu nie zapłacę i nie odbiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem gazetkę na luty i też jest w niej 88gt 512mb za 649zł więc to nie wałek, ale jest odnośnik, że ta cena obowiązuje wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Na Labie mocno psioczyli na te Gigabyte , duzo padow tam mieli. Gigabyte ponoc pozniej zrobil jakas nowa rewizje. Oby to byla ta w Vobisie , ponoc te z Quimondami sypaly sie mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wczesniej byla ta stara wersja na Zalmanie VF700, ale w momencie zmniejszenia ceny, wstawili tez nowe fotki na nowym Zalmanie, a te to juz jest nowa rewizja na pamieciach Samsunga, na fotach tez sa Samsungi, wiec chyba moze byc poprostu dobra okazja.

Ja zamowilem, odrazu przelalem z Mbanku i juz mam status, ze karta jedzie do magazynu. Jak sie okaze cos nie tak, to mam 10 dni na oddanie karty.

No i ta karta i ta cena to tylko przez sklep internetowy, bo dzisiaj dzwonilem do Vobisa.

 

Przy okazji to, czy mi sie wydaje, czy ta karta jest troche krotsza niz standardowo ? Bo ciekawi mnei czy Silencer by wszedl.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakieś dziwne jest to hłodzenie na tej "vobisowskiej". Chyba, że byly dwie wersje zalman edition. Tu jest czarny wentyl i złoty radiator http://sklep.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=756333

a tu inny http://i.frazpc.pl/pliki/2002/auto/1188385482273881.jpg

 

a ok chyba sie spóznilem z tą oceną :)

DziubekR1 wszystko wyjaśnił

Edytowane przez Tubal Kain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę ,że jednak nie jest do końca jasne , którą to rewizję sprowadza Vobis. Ta na zdjęciu na stronie Vobisa, to są te z nowym chłodzeniem. Zdaję się ,że układ zasilania jest 3 fazowy w tym nowym 8800GT.

 

DziubekR1 jak porobisz testy to napisz co i jak. Temperatury, poziom hałasu generowany przez wentyl no i podatność na O/C. Zastanawia mnie czy też nie walnąć tam jakiegoś Silencera.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na frazpc jest zdjęcie 8600 GT popatrzcie na oznaczenia przy złączu PCI-E GV NX86T256H-ZL

a ta na stronie w Vobisie ma oznaczenie GV NX88T512HP w każdym bądź razie ja dla siebie już zamówiłem dzwoniłem dzisiaj do nich mam odebrać powiedzieli mi że będzie w poniedziałek do odbioru jak będę ją miał zrobię foty i testy i zaprezentuje na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytal sie ich ktos dlaczego u nich tak tanio, bo zwykle drogo maja ? Tak szczerze ?

Bo sam chce kupic jak najtansza i sam nei wiem ktora, a liczy sie tylko wydajne, niekoniecznie ciche chlodzenie.

Edytowane przez grondo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem od nich to cudo :wink: za 649 zł poniżej fota jak ta karta naprawdę wygląda i wynik z 3DMark06

 

Zjem kolacje i biorę się za O/C karty :)

3DMark06 wynik 12296[/url]

 

A powiedz mi jak z głośnością wiatraka?

Ciekawe czy cichszy od galaxy

Edytowane przez cstach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mozesz zrobic fotke z frontu? Interesuje mnie to czy zajmuje to cos dwa sloty. Generalnie to dla mnie wazne bo korzystam z 3 PCI u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firekage zdjęcie od frontu :)

 

Dołączona grafika

 

@cstach czy jest głośniejsza od galaxy trudno mi określić galaxa nie słyszałem w każdym bądź razie jest słyszalna muszę poszukać regulacji obrotów może wtedy będzie lepiej bo na moje oko ten wiatraczek kręci około 2500-3000 obrotów.

 

Acha karta ma fabrycznie podniesione zegary w stosunku referencyjnego 8800 GT

 

Dołączona grafika

 

 

ustawienia 750/2000

 

3DMark06 13042

 

I poniżej ostatnie ustawienia z jakimi udało mi się przerobić 3DMarka06, jeszcze trochę się pobawię może da się wycisnąć kilka herców więcej. 770/2070 jak dala mnie wynik super :) i to sprzęt za 649 zł

 

Wynik

 

3DMark06 13269

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena dla mnie jest nadal mocno podejrzana. Oby tylko nie padały po jakimś czasie jak to z tymi wcześniejszymi rewizjami. Wyniki OC naprawdę imponujące. Ja tam jednak wziąłem Galaxy ,bo mam blisko punkt serwisowy. Inaczej bym brał tego GB z Vobisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem drugą ;) właśnie tego gigabyta i muszę powiedzieć , że w porównaniu do msi to rarytas !!! Za cenę 649 nawet nie ma się co zastanawiać aczkolwiek dużo w tej cenie ich nie będzie - właśnie wróciłem z vobisu i nabyłem ostatnią .Gamer hud daje radę tylko szkoda ze do 1,2 V ale 770 na gpu jest do tego brak radiatorów na samsungach ale to kwestia 2 minutek ;). Vobis zaszalał normalnie.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

odebrałem wczoraj 8800gt i po 15 minutach gry w gothica wywala mi na niebieski migoczacy ekran lub pokazuja sie wielki nieruchome kanki :/

 

poza tym z niewiadomych przyczyn co jakis czas po prostu zwiesza sie wszystko i nie moge myszka ruszyc a i przyciski na klawie nie dzialaja :/

 

nie zastanawiało was czemu na opakowaniu od tej karty jest inna karta (to znaczy z innym chłodzeniem ta za 849zł) i w instrukcji obsługi to samo

 

jak macie tez takie problemy to piszcie bo ja ja chyba oddam :(

 

 

a tak ogólenie to przez te 15 minut karta wyświetla grafike po prostu slicznie a crizys chodzi mi na najwyższych detalach na rozdzialece 1280x1024 i nawet nie myśli sie zaciąć

 

zrobiłem test mark06 = 9516 troche słabo liczyłem na wiecej :(

Edytowane przez pucu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co na tej karcie sa dwa wyjscia dvi jedno niebieskie i drugie biale na poczatku mialem w niebieskim karta sie grzała i przez to mi mialem to co mialem, podłaczyłem do bialego i po bólu nie wiem czemu, ale jest super dziala jak powinno :D

 

 

a tak poza tym kto mi pomoze podkręcić procesor cih widzilem ze ty dość ladnie przekreciles ten sam typ procka moze mi pomozesz?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...