Skocz do zawartości
Ronis

7620 punktów w 3Demark 2001SE za 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Kochan ty masz wykrecona karte na standardowym chłodzeniu?

tak ale czesto odlaczam wiatraczek bo zaczyna mnie denerwowac - wlaczam tylko do gier

 

p.s. zmienialem paste na chipsecie (TEZ CI RADZE!!) bo jak zobaczylem co bylo po zdjeciu ... 1/3 radiatora, nierownomiernie i z "górkami" pokryta biala pasta (niby) termoprzewodzaca..

 

posmarowalem srebrna Titana i nawet teraz bez wiatraczka w grach biega :-)

 

aha, wiesz moze czy sa radiatorki na ta karte na pamieci do zdobycia "oryginalne" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać prolink nic nie zmądrzał, bo ja na rdzeniu miałem takie samo goowno silikonowe i również nierównomiernie posmarowane :evil:

i daletego ich nie rozumiem - oszczedzaja na tym? a moze zajmuje to maszynom (bo nie sadze zeby to robil czlowiek) zbyt wiele "cennego" czasu, a przeciez to tylko idzie na ich niekorzysc!

 

uzytkownik z tak beznadziejnei posmarowanych chipsetem potem ma pretensje ze mu sie wiesza czy tam jakie s krzaki ;)

 

no ale to Prolink... a wlasnie, inne firmy o to dbaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej tez mialem silikon ale ladnie rozsmarowany. Oczywiscie go zastapilem czyms bardziej szlachetnym.

A właśnie, sprzedałeś swoje TI czy GTS, nie pamiętam co miałeś, czy zostawiłeś na zapasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jak potrzebujesz zapasowej, to może mój MX400 Ci starczy, zamieniłbym się z dopłatą, Twój GTS do morrow by mi styknął jak raz, bo teraz z Vivec jak pada, to mam 8 FPS :evil:

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochan - tak słabo ci wypada bo 3dmark jest bardzo czuły na przepustowość pamięci -  masz sdr z a ronis ma ddr  - i to chyba jest przyczyną taki dużej roznicy w ilości marków

A wcale nie jak sprawdzaliśmy na Antku XP 1.7+ i moim MX to różnica między SDRAM i DDR wynosiła zaledwie 500 punktów.

Co sie dziwić Celeron nie jest taki wydajny a SiSoft Sandra to żaden benchmark. No pamięci może dobrze testuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim sprzęcie i karcie wykręconej jak w opisie mam 5900pkt.  :cry: Czy to jest normalne?? Wydaje mi się że powinienem mieć więcej....

Za 300 zl mam 8026 3d markow, karta 320/470

Sprzedaj tego mx poki jeszcze jest w cenie:), dołuż 100 i kup se radka 9000

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6237087

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejo to ja mam uwage pozatym ze przegrzewa mi sie gowno jakies na moim ecsie (nie mostek i nie stablilizatory napiec) to za kupe pieniedzy mam 7300 ale nie to mnie dziwi bo jak wlzozylem ja 1 raz i podkrecilem to max 5500 pogrzebalem w biosie i 7300 wiec to ma rozne zaleznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, mialem male kolopoty z laczem, ale juz moowie: karta jest na razie nietknieta, ale teraz mysle and radiatorkami na pamieci i z tylu na chipset. I to wszystko:))). Tylko te pamiatki mnie qrewsko kreca:)))...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Palita Geforce 4 mx 440 na kosciach infineon 4,5ns i wyciskam na nim 7500 na standardowym chlodzeniu czyli na gpu pasywne sam radiator i na pamieciach golo, 310/470 ze standardowych 270/400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 

Ja za 400 mam 10000 3Dmarkow

a ja za 300zl ma 10139 na ti450@ti550(uzywana) i xp2800+

Pisalismy o nowych kartach. A tak pozatym ja mam prawie nie krecona. Po malych przerobkach pewnie pojdzie o 1500 wiecej a to sie bedzie rownalo 12000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moge toche zaktualizowac mój wynik.

Na Prolik 4MX 440 na pamięciach 5ns karta na 310/465 mam 7785pkt

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6376037

Heh ja tez moge zaktualizowac ;D Taaa daa 305/510 :twisted: i jak w podpisie tadadadadaadaaaa :wink: http://service.futuremark.com/compare?2k1=6385997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

mam jeszcze voodoo banshee 16 MB SDR zegazy 100/100 i nie wiem jak podkrecic te karte power stripem. mam tylko opcje rescan a nie mam change. nie moge zmienic clockow.

 

tak na marginesie to w przyszlym tygodniu kupuje Radeona 9100 128 DDR Power Colour. prosze o odpowiedz jak sie kreci tym programem alblo ewentualnie zaproponowac inny.

 

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po podkreceniu durnia na 1320Mhz i karty 275@290 i 554@570 wynikk wzrósł do 8600:( czyli musze mieć jakiegoś XP?? bo w tej płycie nie ma za dużych możliwości na antka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze  

mam jeszcze voodoo banshee 16 MB SDR  zegazy 100/100 i nie wiem jak podkrecic te karte power stripem. mam tylko opcje rescan a nie mam change. nie moge zmienic clockow.

 

tak na marginesie to w przyszlym tygodniu kupuje Radeona 9100 128 DDR Power Colour. prosze o odpowiedz jak sie kreci tym programem alblo ewentualnie zaproponowac inny.

 

z gory thx

Lepiej kup herculesa 9100 64MB

128MB pewnie nie wykozystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...