Skocz do zawartości
szakalos4

Zasilacz Pod 8800gt

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest zasilacz pod nowe platformy. W nowej platformie trzeba mocnej linii 12V, najlepiej jak są ze 2, a w tym co dałeś linka jest mocna 5V i dość słaba 12... na zasilaczu nie oszczędzaj, w zależonosci ile Ci procek ciągnie jeszcze.. ale brałbym amacroxa 450 MINIMUM.. no ale niech wypowiedzą się eksperci co dokładnie masz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ja tylko naprowadzam.

 

Edit:

Lekkie spóźnienie:)

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz pod ta karte http://allegro.pl/item305076501_galaxy_g...msung.html Intel core 2 duo 1,86ghz i 1GB ram ( w przyszlosci chce przejsc na 2GB albo 4GB) tak aby nie bylo zadnych resetow ani blue screenow. Jakies konkretne propozycje taki zeby byl dobry i niedrogi ja jestem w tym kompletnie zielony ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

moze byc powyzej 200zl zalezy mi na tym zeby nie zabraklo mocy

Corsair 550W cena ok 250zł jak za dużo to 450W też będzie w sam raz ok 210zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

to co ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> zeby na pewno nie zabraklo mocy?

tak jak napisałem - corsair lub amacrox

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten mój Chieftec 450W jest dobry. Świetnie trzyma napięcia,ale jest dosyć głośny ,więc wymieniłem wentyl i jest praktycznie niesłyszalny. Ja bym brał Bequiet 450 W. Spokojnie wystarczy do 8800GT i OC procka i jest cichutki.

 

EDIT: Po co zakładasz dwa takie same tematy. ?

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=256930

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie starczy, nie kupuj tego bezmarkowego shitu!

Zastanów się nad jakimś Amacroxem Warrior 450W albo 400W lub ewentualnie nad jakimś Chieftec'em.

Na zasilaczu nie oszczędzaj.

Czytając reklamę tego zasilacza, to można dojść do wniosku, że to jeden z najlepszych zasilaczy na rynku ;]

A tak na serio, to nowe zasilacze nigdy nie są aż tak tanie (w tym przypadku cena świadczy o jakości) ja też polecam jakiś Chieftec-mam i jestem zadowolony, nie jest nawet głośny (co prawda ma pewnie więcej niż tamten, który ma 18 dB, ale też jest cichy). I tak sie zastanawiam, że jeżeli faktycznie osiągnąłby te 18 dB, to ciekawe, jaki przepływ powietrza byłby, bo 80mm zazwyczaj są głośniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tyle to masz to już pisałem na HPC ;]

No i po co mu taki zasilacz. 750W nie jest nawet potrzebne do SLI.

A do autora tematu. To w końcu ile masz kasy na zasilacz?? bo tak to się nie dogadamy:)

Edytowane przez radiator11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was wie dlaczego Corsair 520W kosztuje ok. 350zł a Corsair 550W - 250zl?

 

520W:

http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search...xPrice=99999999

 

550W:

http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search...xPrice=99999999

 

Ze swojej strony polecam Corsair 520W/550W. A ile zamierzasz przeznaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was wie dlaczego Corsair 520W kosztuje ok. 350zł a Corsair 550W - 250zl?

Hmm ... pomyślmy ... może dlatego że HX520 ma odpinane kabelki i jest cichszy (inaczej sterowany wentylator) i pewnie bebechy też ma nieco inne :rolleyes: (a i różnica w cenie jest mniejsza choć zależy gdzie się kupuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten zasilacz to zmiana wentylatora nie będzie potrzebna. Każdą plombę da się jakoś zdjąć, tylko kto by ryzykował utratę gwarancji;D Ja w modecomie nie miałem tego problemu z plombą więc mogłem spokojnie wymienić wentylator, no ale cóż Corsair to przewidział i założył polmbę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Moj komp z moja zasilka (corsair 450W) pociagnie 8800Gt ??

Kiedys bedzie planowane 4GB ramu i OC Procka.

Ile wtedy taki zestaw bedzie W pobieral?

Ponoc powyzej 400W na moim corsarze mozna zapomniec o ciszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...