Skocz do zawartości
mariobross256

Wydajna Karta Graficzna Ze Nieduże Pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio kupiłem sobie kompa, niestety posiada on zintegrowaną kartę graficzną. Chciałbym jak najszybciej dokupić do mojego zestawu oddzielną kartę, do max 200-220 zł. Moje wymagania nie są jakieś duże, chciałbym żeby to była w miarę przyzwoita karta graficzna, aby można było na niej pograć w nowe gry, przy w miare fajnej grafice. Zastanawiałem się nad Geforcem 8500gt 512 mb ale czytając po opiniach nie jest ona zbytnio chwalona. Ale cóż wymagać za te pieniądze...smile.gif Co byście mi doradzili? Wejście oczywiście PCI-E. Moja płyta główna pozornie obsługuje k.graficzne z prędkością x16 ale doczytałem się że faktycznie obsługuje je z prędkością x8.Tak więc proszę o dobranie takiej karty, która by pasowała.Karta może być używana. Poniżej podam parametry mojego kompa:

 

Płyta Główna GIGABYTE GA-M61SME-S2

Procesor AMD 5200 x2 dual core 2.6ghz

Pamięć RAM 2x1GB/800MHz Goodram

Dysk Maxtor 250GB

Nagrywarka DVD Lite On

Zasilacz Mustang 400W

 

Czy będzie potrzebna wymiana zasilacza na mocniejszy?

 

Proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie musisz zmienić ten wyrób zasilaczopodobny na chociażby chiefteca 360W.

 

A co do karty, to polecam dozbierać jeszcze kilka groszy i kupić 8600gt. Możesz mieć go już za 289zł (palit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o czymś takim? http://www.ceneo.pl/1183424

 

Z tym zasilaczem to mówicie żeby już wymienić?? Narazie nie mam zamiaru kręcić tej karty, poczekam na nowy zasilacz to coś się pomyśli bo teraz fundusze nie pozwalają;/

Wyraźnie napisane zostało albo 8600GT od Palita albo 7600GS/GT. Żadne wynalazki typu 8500xx zostaw w spokoju.

 

Co do zasiłki to jeśli chcesz zostawić to coś zasilaczopodobnego i zjarac kompa to zostaw. Jednak kup choćby Detle/Fortona 350W i masz spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie z tym Chiftekiem jest jakaś podpucha że tak tanio?

 

http://allegro.pl/item304003536__chieftec_..._8_x_nowy_.html

 

Wystarczy? Brać go pod nową grafę?

Ja mam takowy i jest ciut za głośny. Zresztą pewnie dojdzie do 80zł więc lepiej kupić tego AMACROXa za niewiele wiecej, a jeto nowy i mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Amacrox AX450-PNF 400W będzie najlepszy, albo Chieftec 400W GPS-400AA-101 A.

 

Szefka można kupić już za 95-100zł, ale wentylek jest słyszalny. (wiem bo miałem i zdecydowałem się na fanswapa).

Za Amacroxa Warriora trzeba dać troszkę więcej, ale za to jest cichszy. np. tu za 120zł http://allegro.pl/item307888290_amacrox_wa...gw_gratis_.html

Zasadniczo w graniach 100-130zł są już konkretne zasilacze.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

koleś mi poradził

:? Wpisz sobie w wyszukiwarke i sie dowiesz że to szmelc, w cenie 100zł masz wypasionego Modecoma MC 350W który jest 100x lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...