Skocz do zawartości
daniel11111

Programik Do Mierzenia Napiecia Ramu

Rekomendowane odpowiedzi

witam! chcialem zmierzyc jakie realne napiecie jest dawane na ram bo nie wiem czy dobrze plyta mi podaje napiecie. jakim programikiem mozna to sprawdzic. chcialem asus ai suite zobaczyc bo podobno mozna, mialem na plytce zainstalowalem ale nie chce mi sie wlaczyc tem programik.

 

kto pomoze i powie jakie jeszcze programiki podaja napiecie na ramie bo everest np nie podaje. mile widziane tez linki bo nic nie moge znalesc :////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

chcialem zmierzyc jakie realne napiecie jest dawane na ram bo nie wiem czy dobrze plyta mi podaje napiecie. jakim programikiem mozna to sprawdzic.

Jest tylko jeden taki "programik", niestety nie jest darmowy, nazywa się Multimetr_v1.0. Wpisz w google, to napewno jakiegoś linka znajdziesz :rolleyes:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Programy nie mierzą ani nie pokazują napięć, tylko bzdety, które w marzeniach producentów mobo miały być zgodne z rzeczywistością. Jest chyba z tauzen tematów o tym problemie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pomoze i powie jakie jeszcze programiki podaja napiecie na ramie bo everest np nie podaje. mile widziane tez linki bo nic nie moge znalesc :////

 

 

Ta Everest nie podaje? to michyba kaktus na rece wyrosnie :angry: :angry:

Everest mierzy napięcie.

post-155057-1202205244_thumb.jpg

Edytowane przez Liquid_Cooling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pomoze i powie jakie jeszcze programiki podaja napiecie na ramie bo everest np nie podaje. mile widziane tez linki bo nic nie moge znalesc :////

Ta Everest nie podaje? to michyba kaktus na rece wyrosnie :angry: :angry:

Everest mierzy napięcie.

No to ci kakatus wyrośnie bo everest nie z każdej płyty zczytuje napięcie z pamięci ;)post-8514-1202208116_thumb.jpg

Edytowane przez TigerA1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napięcie mierzy się miernikiem.... np takim

 

Agilent 34401A

 

bedziesz miał pewność +/- 0.0035% ze napięcia zmierzone są realne.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a teraz na powaznie ....

TAKI w zupełności wystarczy

 

a jak zmierzyć napiecie to poczytaj sobie w "google" x)

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma, to trzeba na moment użyć takiego skomplikowanego narzędzia, zwanego MÓZG i już będzie <_<

 

+1

 

pomiar napięć jest trywialny :D, wystarczy zakumac jak dziala i juz wiadomo gdzie :D

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...