Skocz do zawartości
LanEvo

Poroblem Z Zabezpieczoną Partycją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Otóż mam problem z zaszyfrowaną partycją mojego dysku.

Opowiem pokoleji jak doprowadziłem jedną z moich partycji do stanu w którym sie teraz znajduje.

Chciałem przypisać odpowiednie partycje konkretnym użytkownikom komputera więc korzystają z opcji "zabezpieczenia" która jest we właściwościach każdej partycji, odebrałem wszystkie prawa wszystkim użytkownikom komputera oprócz mnie dotyczące mojej partycji, zapisałem (trwało to chwile), następnie chce otworzyć swój dysk, pokazał sie komunikat iż nie mam dostępu (o_0?), chciałem z powrotem udostępnić swoją partycje wszystkim użytkownikom jednak pojawił sie komunikat iż nie można znaleść pliku copy.exe i nie mam uprawnień do zmiany ustawień tej partycji czy coś w tym stylu. Myślałem że przywracanie systemu coś pomoże, i pomogło mogłem już wejść na dysk(^^) przeglądać foldery, jednak na tym koniec, nie mogłem nic zrobić z plikami znajdującymi sie na partycji, co bym nie chciał zrobić, odmowa dostępu(:\ )

Stwierdziłem że moją ostatnią szansą jest ponowne zainstalowanie windows'a

niestety nic to nie dało (;( ). Pewnie format tej partycji załatwi sprawę, jednak to moja partycja na której przechowuje wszystkie swoje pliki, te mniej ważne, jak i te najważniejsze bez których nie mogę używać komputera. Pliki są na dysku więc musi być jakiś sposób na ich uratowanie.

Będe wdzieczny za wszelką pomoc. Sprawdze każdą opcje, każdy podany sposób, naprawde zależy mi na tych danych.

Edytowane przez LanEvo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...