Skocz do zawartości
Na1l

Pendrive: Sharkoon Flexi-drive Ec2 4gb, Problem Z Bootowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem na allegro pendrive'a Sharkonn Flexi-Drive EC2 4GB, mam problem ze zbootowaniem go na plycie MSI NEO2-FR, plyta oczywiscie ma taka mozliwosc i ona dziala. Maly (128 mb) Kingston Data Traveler nie ma zadnego problemu z bootowaniem na tej plycie.

 

Czy moze ktos mial podobny problem i udalo mu sie go jakos rozwiazac ?

 

To dla mnie dosc istotne bo wlasnie z mysla o bootowaniu go kupilem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na allegro pendrive'a Sharkonn Flexi-Drive EC2 4GB, mam problem ze zbootowaniem go na plycie MSI NEO2-FR, plyta oczywiscie ma taka mozliwosc i ona dziala. Maly (128 mb) Kingston Data Traveler nie ma zadnego problemu z bootowaniem na tej plycie.

 

Czy moze ktos mial podobny problem i udalo mu sie go jakos rozwiazac ?

 

To dla mnie dosc istotne bo wlasnie z mysla o bootowaniu go kupilem ;].

Mam od wczoraj Sharkon 8Gb i botuje mi bez problemów. Oczywiści najpierw musiałem nagrać pliki systemowe.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=254005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj Sharkon 8Gb i botuje mi bez problemów. Oczywiści najpierw musiałem nagrać pliki systemowe.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=254005

Probowalem to zrobic zgodnie ze wskazowkami ale niestety tak jak poprzednio nic to nie daje, probowalem jeszcze na plycie Gigabyte'a na G31 i te same objawy, tj. ustawiam w biosie aby bootowal z pentka Sharkoon'a przelatuje POST pokazuje sie czarny ekran z migajacym kursorem i to koniec na pentku dioda migia wiec czyta.

 

Nie wiem co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...