Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Koledzy pomóżcie bo normalnie ręce mi opadają :/ pisałem wcześniej o wd3200aaks którego odesłałem i zwrot kasy dostałem i teraz kupiłem ST3320620AS i z każdą chwilą coraz więcej przybywa Raw Read Error Rate i Seek Error Rate i kilka pozostałych parametrów coś mi się nie podoba zdjęcia dam za trochę bo na razie nie mam takiej możliwości. A jeszcze tak na marginesie stary wd 80 już tez chyba kiepsko stoi hehe :) względem tego co na stronie pokazuje speedfan po wygenerowaniu ale te dwa parametry ma jak normalnie nowy a seagate lipa :/. Czy mam kolejny walnięty dysk tylko tym razem seagate :/. W hd tune tez wzrasta mi stale wartość Raw Read Error Rate i Seek Error Rate w kolumnie DATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zdjecia sie wrzuca, a zrzut obrazu.

czepiłeś się tych zdjęć :P a wiadomo o co chodziło hehe :)

OK chłopaki daje zrzuty możecie po oglądać i po oceniać a komp to :

e4500

gigabyte p35-ds3r

Transcend aXeRAM 2x1024MB 800+ CL4 OC MICRON D9GMH

Hd3850

wd 80

seagate 320 o którym mowa

Pentagram 460w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Koledzy pomóżcie bo normalnie ręce mi opadają :/ pisałem wcześniej o wd3200aaks którego odesłałem i zwrot kasy dostałem i teraz kupiłem ST3320620AS i z każdą chwilą coraz więcej przybywa Raw Read Error Rate i Seek Error Rate i kilka pozostałych parametrów coś mi się nie podoba zdjęcia dam za trochę bo na razie nie mam takiej możliwości. A jeszcze tak na marginesie stary wd 80 już tez chyba kiepsko stoi hehe :) względem tego co na stronie pokazuje speedfan po wygenerowaniu ale te dwa parametry ma jak normalnie nowy a seagate lipa :/. Czy mam kolejny walnięty dysk tylko tym razem seagate :/. W hd tune tez wzrasta mi stale wartość Raw Read Error Rate i Seek Error Rate w kolumnie DATA

To nieżle zamieniłeś, na wersje 3.AAK - tak w tym dysku jest, wg. mnie dyski z firmware 3.AAK to jakies odpadki

poprodukcyjne, pewnie tez czasem głośno stuka, chrobocze, jest mniej wydajny niz reszta takich samych seagate z

innym firmware, ma wiekszy czas dostepu etc, błędami będzie sypał jak nic.

 

zobacz tutaj wiecej szczegołow:

http://www.fluffles.net/articles/seagate-AAK-firmware

Edytowane przez szelest33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez ja mam ten model 3200AAKS i jestem zadowolony...

 

"zobacz tutaj wiecej szczegułow:" pisze sie 'szczegółów' -.-

A czy ja coś piszę o WD 3200AAKS?? - pisze o seagate 7200.10 320GB (ST3320620AS) wersja firmware 3.AAK, wiec co ma piernik do wiatraka?, kolega dkrystian pisze ze mial 3200AAKS - mial z nim problemy - odeslal go i kupil ST3320620AS i ma teraz problemy z nowym dyskiem.

Edytowane przez szelest33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to panowie chodzi coś nie mam ręki do dysków ostatnio :(. Najpierw WD miało być tak pięknie ale wada jakaś była dostał prawdopodobnie dzwona przy transporcie :/ bo na jałowo chodził nawet głośniej niż ten seagate co kupiłem wczoraj. Budę wprowadzał w piękny rezonans i buczenie :/ ale chciałem kupić jeszcze raz WD 320 aaks lecz niestety nigdzie u mnie w mieście go niema :/. To mowie niech strącę wezmę głośniejsza 400 aaks tez problem to wziąłem seagate niby firma dobra ale kurcze no tak siać RAW w DATA to chyba cos nie tak :/ dosłownie załamka dam nowe zrzuty po kilku godzinach pracy bez jakiegoś mocnego obciążania. ZRZUT

Edytowane przez dkrystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...