Skocz do zawartości
passatb5

Wyśrodkowanie Całej Strony...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Zrobiłem stronę internetową w Microsoft Publisher ale chciałbym, aby byla na środku okna przeglądarki. Wie ktos może jak to zrobić? W grę nie wchodzi robienie strony na nowo tylko ingerencja w plik index... Próbowałem z stylach body (przed divem) ale on wtedy tylko 1 z 8stron środkowal. Ktoś mi może pomóc? Z góry dzięki... Aha jestem noobem w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość... Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kod Twojej strony mamy sobie wyobrazić ?

 

Jeśli strona jest zbudowana na takiej zasadzie, że jest DIV a w środku niego wszystko pozostałe, to wystarczy dla tego głównego DIV'a dodać styl

 

margin: 0 auto;

 

Swoją drogą ... robienie stron w sofcie M$ to ... esh ... aż mi brak słów. Warto jednak nauczyć się samodzielnego kodowania ... masz wtedy absolutną kontrolę nad tym co robisz.

M$ śmieci w kodzie ... i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod wygląda strasznie. Wrzuć to wszystko w centery to powinno być na środku, czyli:

<body link=maroon vlink="#666666" style='margin:0'><center>
i

</center></body>
Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ... robione jest to za pomocą Frontpage... Microsoftowy program robi syf i burdel ...

Wszystko jest wypozycjonowane absolutnie ...

 

Morał? Zapomnij o jakimkolwiek wyśrodkowaniu ...

 

A na przyszłość - naucz się poprawnie korzystać z CSS i tworzyć beztabelkowe strony oparte na DIV wykorzystujące float i clear :)

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...