Skocz do zawartości
Logitech!

Neostrada 6mb / Problem

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj moj kolega dzwonil do tp o zmiane trybu (ma 1 mb i o wiele lepsze parametry) i niestety nic nie dalo sie zrobic. na jakies 10 telefonow, 2 konsultantow w ogole wiedzialo o co chodzi. jednak mowili , ze nie utrzyma jego lacze na fast, wiec ja sobie to odpuszcze.

 

ps. 20 ms to duzo

ps2. neostrade mam juz od okolo 5 lat. czy wysokie pingi moga byc spowodowane starym okablowaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tp już tak jest że w niektórych miejscach mają infrastrukturę do [gluteus maximus], zależy np do której "szafy" jesteś podpięty [;

ja bym na Twoim miejscu zastanowił się nad zmianą operatora.

 

co do konsultantów [; niestety tak ich szkoli tp, płacą im tyle ile sprzątaczką, cały czas są zmiany w kadrach i w sumie mamy niekompetentną ekipę która stwarza pozory profesjonalnego podejścia.

oczywiście każde zgłoszenie jest przekazywane dalej [taki mają wymóg] ale tam "dalej" zazwyczaj jest olewane [;

cała tpsa...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moj kolega dzwonil do tp o zmiane trybu (ma 1 mb i o wiele lepsze parametry) i niestety nic nie dalo sie zrobic. na jakies 10 telefonow, 2 konsultantow w ogole wiedzialo o co chodzi. jednak mowili , ze nie utrzyma jego lacze na fast, wiec ja sobie to odpuszcze.

 

ps. 20 ms to duzo

ps2. neostrade mam juz od okolo 5 lat. czy wysokie pingi moga byc spowodowane starym okablowaniem ?

popros na infolinii aby ich technik sprawdzil linie pod katem mozliwosci technicznych dla tego 1 mb oraz o to zeby sie z toba skontaktowal, ja w ten sposob zmienilem sobie z interleaved na fast na 6mb laczu na ktorym na infolinii nic nie dalo sie zmienic a dopiero po kontakcie bezposrednim z technikiem ten to zrobil z dobrej woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko z innej beczki... Skąd mam wiedzieć gdzie u mnie jest centrala? Mam iść i się zapytać ? :P

zadzwom do providera, czasem w nazwie centrlali podane jest miasto (ja tak mam)

BTW słyszałem że Tłumienie i Margines są całkiem inne na 512kbps a 6Mbps...

dobrze slyszales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...