Skocz do zawartości
ara

Zasilacz Corsair Cmpsu-520hxeu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wymieniłem swój poprzedni zasilacz Antec Truepower 430w, na tego corsaira i mam problem, wiatrak w nowym zasilaczu praktycznie cały czas kręci się z tą samą niską prędkością, niezależnie czy jest obciążony czy nie, poza tym po jakimś czasie robi się bardzo gorący i prawdopodobnie przez to temperatura procka w stresie wzrosła o około 10 stopni, czy on ma tak wolno chodzić, czy trafił mi się trefny egzemplarz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem swój poprzedni zasilacz Antec Truepower 430w, na tego corsaira i mam problem, wiatrak w nowym zasilaczu praktycznie cały czas kręci się z tą samą niską prędkością, niezależnie czy jest obciążony czy nie, poza tym po jakimś czasie robi się bardzo gorący i prawdopodobnie przez to temperatura procka w stresie wzrosła o około 10 stopni, czy on ma tak wolno chodzić, czy trafił mi się trefny egzemplarz ?

To normalne dla tego zasilacza, wszystko z nim ok, za wolne obroty (ciszę) płacimy wyższą temperaturą wewnątrz. Wystarczy jednak dodać jakąć cichą i powolną 12cm na tył budy i problem w dużej mierze rozwiązany!

 

EDIT: właśnie docytałem, jaką masz budę. No cóż, nie jest to "demon przewiewności"...

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...