Skocz do zawartości
PaBlO

Mini Upgrade- Do 600zł ;]

Rekomendowane odpowiedzi

to jednojajowiec, wiec szkoda przeplacac i dawac mu do pomocy 8800gt bo nie wykorzysta. Chyba ze gt na przyszlosc, ale to i tak bez sensu, bo co chwila ceny w dol i cos nowego sie pojawia. 8800GT -> ODPADA

 

600zl dla Twojej maszyny to jak dla mnie:

-1gb ram ~130-140zl

- 460-470zl na 8800gs, 3870tani, 3850 jakas podkrecona wersja/powercolor/

Moze cos znajdziesz w tej cenie ciekawego, jak nie to doloz, albo poczekaj bo nic innego na dzien dzisiejszy nie ma sensu zmieniac.

 

W sumie to nie zapytalismy czy komp do gier sluzy... ale pewnie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 600 zł, sprzedaj to co masz prócz zasilacza i złóż zestaw na s.775 z jakimś E2160 wykręconym na 3Ghz i będziesz zadowolony. Powiedzmy, że sprzedasz to co masz za ok 400-500 zł. I wtedy kupujesz:

 

Gigabyte P31-DS3L 220 zł

E2160- 200 zł

2x1 GB- 130 zł

Dysk 250GB - 180 zł

Geforce 8800GS- 440 zł

 

Razem wyjdzie trochę ponad 1100 zł, ale skok wydajności na pewno odczujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobisz tak jak doradził AlienMks to licz sie z tym że bedziesz musial jeszcze zmienić zasilacz, bo ten obecny do tego sprzetu nie wystarczy. Uwierz mi, wiem co mówię bo miałem podobna sytuacjie. Przy radku 3870 juz mocno sie grzał. Takze przy 88gt wolalem juz nie probowac bo jak wiadomo pobiera on jeszcze wiecej produ od radusia, a ten 88gs potrzebuje tyle samo papu co 88gt wiec to raczej oczywiste ze zmiana zasiłki jest obowiazkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...