Skocz do zawartości
zwisu

2gb Mushkin Pc800 Dual Cl4 Hp

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

MUSHKIN DDR2 2048 PC800 DUAL CL4 HP

Dual / Quad 2 x 1024 MB

Informacje dodatkowe High Performance, 4-4-4-12

Kod Producenta 996576

Maks. częstotliwość pracy 800

Opóźnienie CAS 4

Pojemność pamięci 2048

Radiator Tak

Typ pamięci DDR 2

 

Co sądzicie o tych pamięciach ? Szukajki używałem, ale nie otrzymałem wystarczającej odpowiedzi. Za 150zł mogę kopic nowe. Mam jakieś stare geile i E6600. Niezła sztuka bo na Crucialach kumpla poszedł na 4.1 :) Natomiast na moich geilach 533@756mhz stoi na 3.3 a już na 3.4 niestabilnie. I stąd pytanie na ile mogą pójść takie pamięci i czy nie lepiej dołożyć do Cruciali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie są dobre pamięci

2. Dołóż do 2x1GB CL5 Mushkin

3. Crusial nie masz gw teoretycznie (padna wysylasz do UK i dostajesz z nowej beznadziejnej serii mało krętliwej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie są dobre pamięci

2. Dołóż do 2x1GB CL5 Mushkin

3. Crusial nie masz gw teoretycznie (padna wysylasz do UK i dostajesz z nowej beznadziejnej serii mało krętliwej)

 

Nie chodzi mi nawet o gwarancje, bo i tak będę zdejmował radiatory z pamięci. Mam bloczek :) Mógłbyś podesłać jakis link ze zdjęciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez gwarancji nie myśl o Crucialach. W ogóle nie myśl z powodu nowej rewizji. ;)

>nie rozumiem skoro kupie cruciale za te 270zl i zdejme z nich dariatory. to i tak strace gware. one czesto sie pala ? :D To co mam kupic w takim razie za 300 zl ? mowie o setupie mocnych pamieci z dobrm oc 2gb.

Edytowane przez zwii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, fanatycy :lol:

 

1) Nie kupuj Cruciali ze względu na awaryjność i obecną nową rewizję (chyba, że znajdziesz tą starą).

2) Ściągnięcie radiatorów nie oznacza utraty gwarancji.

3) Te mushkiny są w b.dobrej cenie i możesz je spokojnie wziąć, pozwolą podkręcić E6600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, fanatycy :lol:

 

1) Nie kupuj Cruciali ze względu na awaryjność i obecną nową rewizję (chyba, że znajdziesz tą starą).

2) Ściągnięcie radiatorów nie oznacza utraty gwarancji.

3) Te mushkiny są w b.dobrej cenie i możesz je spokojnie wziąć, pozwolą podkręcić E6600 ;)

 

w tym momencie mam juz mentlik w głowie... to co mam kupic za 300zł ?

 

http://allegro.pl/search.php?string=crucia...4&country=1 a coś z tych ? wszystkie tez nowa rewizja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...