Skocz do zawartości
yaz

Co Radzicie Odnosnie Pamieci Ddr ?

Rekomendowane odpowiedzi

moj komp jest juz dosc stary barton 2500@3000 520 mb ram, gf6600gt, asus a7n8xe-deluxe i pytanie jakie pamieci ram dokupic, czy lepiej 1gb i lacznie byloby 1536 czy wyrzucic 2x256 i dokupic 2x1gb i wtedy pracowalyby dodatkwoo na dualu, wiem ze druga opcja wydaje sie duzo lepsza, ale mi chodzi o to czy powyzej tego 1gb sa zauwazalne roznice w wydajnosci czy jest sens wydawac drugie tyle, w pierwszej opcji stracilbym mozliwosc pracy w dualu, ale czy to jest znaczaca strata ? prosze o jakies rady

Edytowane przez yaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie zagrac w counter strike source a wiec gre dosc wymagajaca jak na moj sprzet, mimo dobrej grafiki 6600 gt 600/1200 fps mam malo to chyba jest po czesci wina malej ilosci pamieci ram, dlatego nie wiem czy 1536 bez duala czy 2x1gb z dualem czy to bedzie znaczna roznica w wydajnosci czy juz raczej niezauwazalna?

Edytowane przez yaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ilosc pamieci wplywa na fps? </ironia>

Ram nie wiele ci pomoze na office przy 8vs8 graczach. Taka natura source'a po wszystkich update'ach.

Jeden gb dla Twojego zestawu. Wiecej jest bardzo nieoplacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...