Skocz do zawartości
Bartekiju

Jaka Karta Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Posiadam glosniki Logitech X-540 i zintegrowana karte muzyczna. Jakosc dziwieku nie jest najgorsza no ale domyslam sie ze te glosniki potrafia duzo wiecej w polaczeniu z dobra karta muzyczna. Tak wiec jak w temacie, jaka karte radzilibyscie mi kupic do tych glosnikow? (na AGP) Z gory dzieki Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Posiadam glosniki Logitech X-540 i zintegrowana karte muzyczna. Jakosc dziwieku nie jest najgorsza no ale domyslam sie ze te glosniki potrafia duzo wiecej w polaczeniu z dobra karta muzyczna. Tak wiec jak w temacie, jaka karte radzilibyscie mi kupic do tych glosnikow? (na AGP) Z gory dzieki Pozdro

 

Witam.Nie na AGP tylko na PCI.Polecam http://www.komputronik.pl/Karty_muzyczne/C...pelny,id,23830/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecasz Audigy SE OEM ... czyli kastrata, który z Audigy ma mało wspólnego ?

Za tę cenę można na allegro kupić pełnego Audigy 1 :)

Za trochę więcej można dostać Audigy 2 OEM ... a za ~150zł sensownym wyborem jest Audigy 2 ZS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak, jakos muzyki nie jest najgorsza tyle ze aby dzialaly wszystkie glosniki musze odpalic funkcje Matrix co powoduje ze co prawda wszystkie dzialaja ale jakos sie pogarsza. W mojej plycie glownej rzekomo mam zintegrowana karte 5.1 tyle ze mam tylko 1(+ jedno na mikro i jedno nie wiem co czego) wyjscie wiec w zasadzie dziala ona jak 2.1

Chcialem poprostu zaopatrzyc sie w jakas karte 5.1 zeby jakos dzwieku byla troche lepsza i wszystkie glosniki funkcjonowaly bez funkcji Matrix

P.S. Kolega ma na zbyciu karte Creative Live SB0220, to co prawda stary model no ale moze bedzie lepszy od tej zintegorwanej?

Na karte moge przeznaczyc cos w granicach 100zl nie wiecej, cala kase wydalem na glosniki i sluchawki do kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 70zł masz pełne Audigy 1, nie żadne tam SE.

http://allegro.pl/item325111089_sound_blas...dvanced_hd.html

Za 119zł Audigy 2.

http://allegro.pl/item323806881_okazja_aud...a_polecam_.html

Około 140zł są Audigy 2 ZS.

Potem już za większą kasę Audiotrak Prodigy 7.1 albo X-Fi.

 

Wg. mnie spokojnie spisze Ci sie Audigy 1.

 

P.S. Do myzyki to raczej są zestawy 2.0 nie 5.1 ;) Taki np. Prodigy HD2 + dobre 2.0

Wg. mnie SB do zabawki dla gracza. ;) Ale to poza tematem.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle ze ja zabardzo w tej dziedzinie sie nie znam wiec takie okreslenia jak Audigy 1 i Audigy 2 nic mi nie mowia :unsure: Jakbys mogl jasniej powiedziec na czym polega roznica, no i czy oczywiscie do glosnikow ktore mam oplaca sie kupiwac Karte muzyczna z Audigy 2(domyslam sie ze to jakis nowszy system :-P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym szukał od kogoś z forum Audigy 2 za rozsądne pieniądze.

Wszystko zależy ile kasy masz zamiar na to wydać.

Wszystko ponad A2 wymaga już głębszego przemyślenia wydawanych pieniędzy. Do czego i dla kogo, oraz jakie masz oczekiwania.

Ja osobiście i tak gram na słuchawkach więc 5.1 nie ma u mnie sensu. Poczekaj na wypowiedzi ludzi lepiej zorientowanych w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle ze ja zabardzo w tej dziedzinie sie nie znam wiec takie okreslenia jak Audigy 1 i Audigy 2 nic mi nie mowia :unsure: Jakbys mogl jasniej powiedziec na czym polega roznica, no i czy oczywiscie do glosnikow ktore mam oplaca sie kupiwac Karte muzyczna z Audigy 2(domyslam sie ze to jakis nowszy system :-P )

Jeśli kompletnie NIC nie wiesz o kartach muzycznych to polecam lekturę :)

http://pclab.pl/art17707.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...