Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem instalowac z admem, instalowalem na wyczyszczony ze sterow system zanim napisalem posta z info, ze stery nie dzialaja

 

P.S side... prosze, nie zadawaj mi wiecej takich pytan... ;)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie działa , skoro u mnie ok na win7 64bit pro eng. Takie coś może się dziać , jak nie ma supportu pod daną kartę.

 

Na pewno musi działać na 460/465/470/480.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uruchomić poprzez nv.exe jako admin , jak nie pójdzie to nie wiem. Niektórzy właśnie mają takie problemy , ale nie wiem z czego to wynika.

 

Zobacz czy nie masz na dysku systemowym plików nvcod.dll , nvdisp.nvu , nvudisp.exe i dpinst.exe , jeżeli tak to je wywal i wtedy spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband moze umialbys cos zrobic z bugiem jaki jest w serii 260 z rozmiarem i pozycja obrazu na tv crt?

win7 x64, na 258,96 bylo wszystko ok, na serii 260 (63,89,99) w "desktop size and position" nie ma w ogole tv crt, podlaczonego pod zwykly tv-out (jest we wszystkich innych zakladkach) przez co nie mozna ustawic obrazu na tv tak zeby wypelnial caly ekran.

na forach widzialem ze ludzie tez na to narzekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda,ale troszkę doszlifowałem póki co najlepsze stery od nv pod win7 , mowa oczywiście o 270.61.

 

Wersja 32bit - Link

 

Rozmiar 27.7mb :wink:

 

Zaglada zaglada. Wrzuc jak mozesz release notes.

PS czy potrafisz zmodowac sterowniki opengl? Chodzi mi dokladnie o mozliwosc dodania supportu nowszych kart pod stary sterownik (w tym wypadku ATI)

Edytowane przez marras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...