Skocz do zawartości
_Mistrz_

Wybór Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić monitor ponieważ mój po 8 letniej służbie odchodzi. Szukam czegoś w cenie, tak jak w temacie, koło 800, góra 900zł. Chciałbym żeby miał 19" i.... i tu się kończy moja wiedza :D

 

Nie mam pojęcia czy lepiej zainwesstować w panoramę czy zwykły (komputer służy do: internetu i sporadycznie gier oraz filmów)?

 

Z tego co przeglądałem, 'spodobały' mi się te:

iiyama

Samsung

 

Czekam na Wasze sugestie.

 

EDIT:

Był błąd, już poprawione, oba to panormaiczne. Dzięki

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha

 

przeglądanie stron na panoramie ??? dla mnie to beznadzieja!!!

 

tak do filmów to panorama ale 19" panorama to sobie nie wyobrażam jak z tego można korzystać (bez obrazy :)

 

ja mam LG 1982U i jestem bardzo zadowolony i net i gry wyglądają bardzo dobrze a filmy oglądam na TV panoramicznym ale to co innego bo jest duży a nie 19"

 

jeśli panorama to jak dla mnie minimum 24" ale takie są jeszcze za drogie i za duże więc 19" 5:4 jest dla mnie najlepszym wyborem na monitor!

 

wiem że wielu z was się ze mną nie zgodzi ale to moje zdanie :P

 

P.S co powiecie na 17" panorame hahaha to już w ogóle bezsens bo na 17" normalnym da sie korzystać a na panoramie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bądź tu mądry :D Będę losował. Zobaczę w sklepie czy lepiej mi się patrzy na panoramę czy na zwykły, ale co do modelu to najbardziej skłaniam sę ku temu samsungowi (panorama o tym oznaczeniu jest 100zł tańsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...