Skocz do zawartości
Damundo

Portfolio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Dostałem zadanie zrobienie portfolio i nie wiem od czego zacząć.

Ogólnie strona ma posiadać działy "Księga gości" "Portfolio"vel"Moje Prace"(przenoszące na stronę z tematycznie podzielonymi zdjęciami) oraz "Kontakt". Czyli nic specjalnego.

 

Nie mam zbyt dużego doświadczenia, więc zwracam się z prośbą o wskazówki.

Myślę, iż najprościej będzie stworzyć stronę w HTML'u. Jestem w tym początkujący więc zastanawiam się jakim programem o ile w ogóle jakimś zacząć pracę.

 

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

portfolio ma na celu ukazanie twoich umiejętności, czyli np. robisz wypasioną stronkę www z odnośnikami do twoich projektów, albo jak jesteś fotografem to wklejasz tam swoje fotki itd. jeżeli nie masz umiejętności ani dorobku to z czego chcesz to pf zrobić hehe, to ma być taka teczka z Twoim dorobkiem przeniesiona do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portfolio jest zazwyczaj tak proste, że zwykły html da radę. Sam mam tak proste jak to tylko możliwe (uniqueProject), bo nie miałem wizji żeby zaprojektować porządne a nie uśmiechało mi się później znowu webmasterowi płacić niemałej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o ukazanie samych prac (zdjęć).

Jesli chodzi o zdjecia tylko to spokojnie mozna uzyc jakiejs galerii w php lub flashu ( wedle uznania , darmowej lub platnej ) i zaprezentowac tam swoje zdjecia + menu z odpowiednimi dzialami czyli kontakt , bio itp. Jest masa darmowych czy to platnych galerii ktore sa bardzo fajne do tego typu "teczek" i nie jest to niczym trudnym do wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

Pozostaje tylko znaleźć jakiś dobry darmowy serwis hostingowy, stworzyć jakąś stronę główną z odnośnikami (może istnieją jakieś w miarę gotowe projekty?) i złożyć to do kupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kzk za ten tip z acdsee. Sprawdzę na pewno.

Galerię już "mam" dzięki wyyzy. Tylko skonfigurować odpowiednio, dać własne zdjęcia i jest.

Jako hosting posłuży mi domena prv.pl

Teraz tylko strona główna i ew Księga Gości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...