Skocz do zawartości
mark_89

Zestawik Do Oceny:)

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor

Intel Dual-Core E2160 1.8 GHz s. 775 Box 185,00 185,00

 

Płyta główna

MSI-P35 Neo2-FR IP35 s775 305,00 305,00

 

Chłodzenie procesora

Pentagram Freezone HP-100 AlCU [P 7010] Lite Heat pipe 55,00 55,00

 

Pamięć RAM

KingMax DDR2 1GB 1066 x3 70,00 210,00

 

Karta graficzna

Sapphire HD2600XT 256MB PCI-E GDDR4 385,00 385,00

 

1140,00 zł za całość wszystko kupowane w proline

 

co sądzicie o tym zestawie?? mam 1200zł na kompa zasiłke i hdd oraz napęd mam (corsair 450w seagate 250 sata 16mb)

 

komp używane do gier raczej starszych czasem w jakieś nowości zagrać w miare przyzwoitych detalach rozdziałka w której gram to 1024*768

 

system 32 bit xp dlatego biore 3 giga ramu (dużo gram w football manager i tam ram potrzebny:P)

jak z grafika da rade?? będzie lepsza do x1950pro??

 

jak z oc tych pamiątek?? dodam że będzie bezpośredni nadmuch na nie także nie przeszkadza mi że nie będą miały radiatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wiem, ze sa swieta i nikomu sie nic nie chce, ale jest miliard takich samych tematów...

 

Ta grafa to syf, dołóż do gf 8800gs lub 9600gt. Jeśli chodzi o ram, to brałbym 2x1gb lub 2x2gb w dualu.

 

PS:

Musisz brać w proline? Tam są kosmiczne ceny kart graficznych, z tego co widze... ;/ Nie możesz wziąć wszystkiego w innym sklepie?

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline dlatego że tam mają niskie ceny reszty oprócz grafik;/ a ramy są bardzo tanie i podobno dobre nie wezmę 2x2giga bo w 32 bitach nie wykryje mi tylu więc poco brac ?? grafe może coś używanego z allegro poszukam w sumie nie zależy mi żeby była nowa grunt coby 1200 nie przekoroczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp używane do gier raczej starszych czasem w jakieś nowości zagrać w miare przyzwoitych detalach rozdziałka w której gram to 1024*768

Jesli w takim celu, to wybrana przez Ciebie karta graficzna spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3gb ramu nie bedzie duala. Whatever, kup grafe w innym, najtanszym sklepie i będzie ok.

 

Bierz:

http://www.ceneo.pl/1248411

lub

http://www.megadeal.pl/product_info.php?info=p4518

 

 

//edit

Jesli w takim celu, to wybrana przez Ciebie karta graficzna spokojnie wystarczy.

Ale po co ladowac sie w cos takiego za takie pieniadzę, skoro za niewiele wiecej mozna kupic grafę o niebo lepszą?

Jeśli natomiast NAPRAWDĘ nie potrzebuje nic lepszego, to niech bierze 86gt sonic+

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...amp;&f=more

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3gb ramu nie bedzie duala.

tak ale napisano mi ze 2 kości zostaną wybrane do pracy w dualu więc będzie dual jeśli sie nie myle

 

za wszystko bez grafy dam 780zł zostaje 420 na grafe z allegro chyba ze coś jeszcze dozbieram żeby do 500 dojśc i wtedy kupie chyba 9600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdy kupie 4 giga to wiadomo że 32 bit tego nie zobaczy ale czy ta pamięć będzie wykorzystywana w grach??

 

można by było kupić 2x1 dual i 2x512 no nie, i wtedy będzie dual channel grafa to raczej jakaś 9600gt teraz szukać taniej i takiej co by slincer5 wszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

79zł

 

Intel Pentium Dual Core E2160 /1.8GHz, 1MB, 199zł

 

MSI P35 NEO2-FR /intel P35/ 295zł

 

A-Data 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Extreme Edition 155zł

 

PowerColor Radeon X1950Pro (Arctic Cooling) 512MB DDRIII /256bit/ TV-out DVI-out 399zł

 

raczej jest to juz oficjalny zestaw

 

jeszcze wątpliwości co do memek bo albo te adaty albo Corsair 2GB (2x1GB) PC800 CL4 XMS2 DHX [TWIN2X2048-6400C4DHX] róznica 24 zł na korzyść adaty

 

grafa zostaje juz taka powinna mi wystarczyć jak mówie nie jestem bardzo wymagający ot tak o co by pograc w cs nfs czasem oblivion i wiedźmin powinna wystarczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...