Skocz do zawartości
_Vip_

Podkrecilem telefonik :)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja powiem tak mam tego przekletego sl45i ...nikomu go nie polecam wiesza sie iten czas rzeby sms otworzyc masakra ..skusiłem sie tymi mp3 no w sumie spoko jest ..jak gdzies ide to słuchawki w ucho i w droge ale ja np. sporo sms wysyłam i odbieram ale te odbieranie twa 3 razy za długo ..swoja droga ile kosztuje wieszka bareria i gdzie taka z 1k mAh??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie moj SL45@SL45i nie wiesza.Jednak rozmawialem z ludzmi ktorzy siedza w tych tematach i wszyscy zgodnie stwierdzili ze najlepsza wersja firmwer'u to 52.Tu niemaproblemu zezwisami ,wylanczaniem itd. W nowszyc wersjach (54,56) jest jeszcze pelno bledow.

 

p.s - wczoraj przyjechala do mnie z allegro nowiutka karta MMC 64MB produkcji INFINEON'a wraz z czytnikiem kart.Zyc nie umierac.W srode powinna jeszcze przyjechac bateria 1000mAh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ a jestes w stanie mi pomoc jak sprawdzic jaki mam Frimware? I jak go ewentualnie zmienic na taki bez bledow...bo czsami doprowazda mnie to do ciezkiej <span style="color:red;">[ciach!]</span>icy...juz raz nim rzucilem :-) (twarda sztuka ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ a jestes w stanie mi pomoc jak sprawdzic jaki mam Frimware? I jak go ewentualnie zmienic na taki bez bledow...bo czsami doprowazda mnie to do ciezkiej <font color="#FF0000">[ciach!]</font>...juz raz nim rzucilem :-) (twarda sztuka ;-) )

Jasne.Aby wyswietlic wersje oprogramowania nalezy wprowadzic *#06# - wyswietli sie IMEI aparatu nastepnie nacisnac lewe "skrzydelko" i na samej gorze mamy podana wersje firmwer'u.Co do aktualizacji to wszystko jest ladnie opisane tutaj : http://sl45.fks.pl/mmc.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo firmware = *#0000#

opcje servisowe = *#92702689# i wcisnaz zielona sluhafka :o

opoznienie przekazu na poczte glosowa = **61*+48XXX88XXXXXX*11*YY# , gdzie XXX to twoj numer telefonu, a YY to czas po jakim polaczenie zostanie przekazane

Dziala tylko w JUDEI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo firmware = *#0000#

opcje servisowe = *#92702689# i wcisnaz zielona sluhafka  :o  

warto jest wpisywac date zakupu telefonu?

czy lepiej ja wpisac na korzystna dla siebie

w momencie odsprzedawania ?

masz to u siebie wpisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...