Skocz do zawartości
Rosti

Cm Dominator Vs Antec Nine Hundred

Co lepiej Wybrać Antec'a czy CM ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cooler Master Dominator !

    • Antec Nine Hundred !
      6
    • 0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !

 

Ostatnio dość sporo googlowałem w poszukiwaniu dość ciekawej i fajnej obudowy.

Natknąłem się na owego Antec'a i Cooler Mastera. Obie obudowy są dość ciekawe jednak chciał bym uzyskać opinię forumowiczów co sądzą o tych obudowach.

Są one podobne. Zasilacze montowane na spodzie obudowy. Słyszałem różne opinie na temat jednaj i drugiej obudowy. Np na CM strasznie widać odciski palców a do Antec'a klei się kurz. Prosił bym was o pomoc w podjęciu decyzji. :huh:

 

Dołączona grafika vs. Dołączona grafika

 

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś stronnicza ta ankieta :mur: Popraw ją. Jakieś dwa miechy temu stanąłem przed takim samym wyborem, padło na Cooler Mastera i nie żałuję. Jest większa, tańsza i według mojego gustu ładniejsza. Polecam.

Edytowane przez gryzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko porownywac obudowy o tak roznych cenach. Jednak w zwiazku z podobnymi osiagami w chlodzeniu podzespolow, wielkoscia, wygladem i znacznie nizsza cena cm wybieram coolerMaster'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swojego CM690 od ponad 4 miesięcy. Po tym czasie mogę stwierdzic:

Zalety:

- po dołożeniu 3 wiatraków naprawde chłodna obudowa, teraz mam ich w obudowie 6.(2x Fander 12cm i 1x Noisblocker 92mm+ 3 seryjne).

- całkiem pojemna

- fajny montaż dysków i napędów

- ładna i stylowa.

-nie trzeba się martwic o chłodzenie zasilacza

Wady:

-problem z montażem 2900xt w klipsach (montaż bezśrubkowy poległ, trzeba było gnojka przykręcac)

-świecący wiatrak na przodzie wcale nie dmucha i jest głośny, zresztą jak wszyskie pozostałe w serii

-"świszczące" otwory wlotowe powietrza przy średnio-wyższych prękościach obrotowych wiatraków (szczególnie bok i dół)

- widac ślady ''paluchów"

- nie wycisza komputera, bo jest cała "dziurawa"

- przy wkładaniu gratów jakimś cudem złamałem kołeczki mocujące przycisk RESET i POWER w przednim panelu (Kropelka załatwiła sprawe)

- obowiązkowo trzeba założyc filtry przciwkurzowe, bo kurzy sie w niej niemiłosiernie

Pomimo, że wad jest więcej jak zalet jeszcze raz bym ją kupił.

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze troszkę. Może ktoś sie wypowie na temat Antec'a ( Najlepiej posiadacz) . Widzę że nie tylko ja miałem problem pomiędzy wyborem jednej a tych bud :rolleyes: KLICK !

Tak to buda naprawde fajna.... Tylko może troche wybrzydzam :rolleyes: . W każdym razie najbardziej opłacalny zakup w tej cenie. Można ją już dostac od 259 złotych w cooling.pl, Antoś to wydatek rzędu ponad 4 paczek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem lecz niewiele znalazłem. Był bym bardzo wdzięczny jakby ktoś wstawił parę fotek jednej i drugiej obudowy wraz z komponentami ( zasiłka + mobo itp..) :unsure:

 

Pozdrawiam B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowione B-)

 

Wybór padł na CM 690 . Po przeczytaniu tego tematu Klyk !

Można tutaj bardzo fajnie poukładać kabelki a wersja z okienkiem bardzo ładnie sie prezentuje.

 

Przykład:

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam i Dzięki za Pomoc ! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...