Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

w cenie 800-900 pln. taka 280-tka to będzie rewelka (pewnie pod koniec sierpnia), w wys. trybach LCD 22" UP z AA@AF na bank da o sobie znać przewaga 512bit + 1GB VRAM

straszna grzałka i głodna na waty- chyba warto0 poczdekać na 55 nano - przy okazji o/c wzrośnie i spadna koszty produkcji to mozę też i cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że ATI wydało wreszcie coś konkretnego .Jeszcze w 2007 w styczniu z 8800GTXa dałem 2450 rozbuj w biały dzień ... a tak przynajmniej ludzie będą płacili realną kasę za karty , boję się tylko aby sytuacja się nie odwróciła .

Jako karta z jednym GPU jest moim zdaniem bardzo dobra ...... ale z drugiej strony ile kosztują płyty z CF i nawet jak ktoś nie ma tyle kasy to kupuje jednego 4850 za 500 pln a za pół roku następnego np używkę za 400 .Wiem 2 karti są większe kłopoty ale to się poprawia ale różnica w cenie rekompensuje to tym bardziej że spadek wartości w HihgEnd jest kolosalny......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki markami, a w grach nie jest już tak ciekawie :wink: Wystarczy poczytać recki DJ'a żeby wyleczyć się ze SLI/CF. Jeden GPU działa zawsze i zawsze prezentuje wydajność, a tandemy różnie, kosmicznie fps tylko coś w wyścigach na zakrętach przycina ^_^ pzdr

EDIT

Polskie znaki

 

Ale to wina sterowników , jak narazie wzrost FPS w porównaniu go G92 jest znaczący i bardzo mnie to cieszy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że z o/c tak średnio :sad: W podanym wyżej sklepie pokazał się również Leadtek Extreme http://www.overclockers.co.uk/showproduct....s)%20-%20Retail

Zegary 738/1666/1260 robią wrażenie, ale imo jeśli w ogóle będą w szerszej dystrybucji to będą często gęsto trafiały na serwis z powodu krzaczorów na stock (miałem już takiego Extreme od Leadteka) :? pzdr

Nie wierzę niestety w 738 i shadery na poziomie prawie 1700!!!!! to musi być chyba naprawde egzemplarz jeden na 10000, zeby poszlo przy takich taktach... Chyba, ze ma jakiegos VModa zrobionego fabrycznie.

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik ladny :) ale przy takim sprzecie to az sie prosi o quada ;) Ten e8400 to raczej tam juz nie pasuje.

ale procek 4.5ghz, quad by tu chyba nie wiele pomogł, chociaz taki qx9650 na 4ghz by sie przydał, ale do tego to juz bym musial chlodzenie zmienic na wode, a nie chce mi sie w to bawic, Crysis na 1920x1200 vh dx10 szarpie:/ nie ma max plynnosci.

 

troszke sie poprawiłem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

mialem 2gb pamieci wlozone, wiec niewiem czasem czy cos sie nie poprawi jak beda 4gb, ale i tak jakos z tego sli szczegolnie zadowolony nie jestem. chyba pozbędę się jednej grafiki bo i tak na jednej wszystko chodzi ok, a na dwoch i tak crysis szarpie....

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue możesz zapuścic Lost planet DX10 SLI test snow na ustawieniach maksymalnych 1920x1200 anizo 16x aa4 x

Oraz załaduj ten save do Crysis załaduj nie ruszając się zrób żżut w SLI i bez 1920x1200 Very high bez AA i anizo

http://www.plunder.com/Luigi-Awakening-cry...nload-94485.htm

Dołączona grafika

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue możesz zapuścic Lost planet DX10 SLI test snow na ustawieniach maksymalnych 1920x1200 anizo 16x aa4 x

Oraz załaduj ten save do Crysis załaduj nie ruszając się zrób żżut w SLI i bez 1920x1200 Very high bez AA i anizo

http://www.plunder.com/Luigi-Awakening-cry...nload-94485.htm

Dołączona grafika

niemam lostplanet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej 23, na dwoch 38

najnowsze oficjalne177,41

Do GTX 280 wymaga jakiegos moda by obsluzyc ten harwarowy PhysiX, czy nie? Jeszcze jestem przed testami na Vantage, wiec wole sie upewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej 23, na dwoch 38

Chciałem się upewni ile tracę

to CF 4850 845/1100

Dołączona grafika

więc trace 6FPS 19%

jak grafy masz ustawione??

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się upewni ile tracę

to CF 4850 845/1100

Dołączona grafika

więc trace 6FPS 19%

jak grafy masz ustawione??

ja musze system na nowo postawic bo tak mam namieszane i wyniki sa dziwne, przynajmniej w tym crysisie dziwnie mi dziala SLI,

karty ustawione 700/1506/1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

725/1500/1325 - 47fps

a jak to wyglada z aniso? w moim przypadku - 35fps, i podejrzewam, ze Blue wlasnie aniso mial wlaczone

faktycznie miałem włączone anizo x16....teraz jest 49/50 w sterach

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

725/1500/1325 - 47fps

a jak to wyglada z aniso? w moim przypadku - 35fps, i podejrzewam, ze Blue wlasnie aniso mial wlaczone

Fraps przy zżucie obniża o 1FPS

1920x1200 VH anizo 16x 27FPS

Dołączona grafika

 

1920x1200VH 36FPS

Dołączona grafika

oj brakuje mi tego słupka wykorzystania z SLI.

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze system na nowo postawic bo tak mam namieszane i wyniki sa dziwne, przynajmniej w tym crysisie dziwnie mi dziala SLI,

karty ustawione 700/1506/1250

To tylko pozazdroscic, w szczegolnosci shaderow 1506, u mnie nie idzie powyzej 1500, zwis, albo critial error z driverem nvidii... Pamieci 1250 u mnie juz pojawiaja sie krzaki w 3dmarkach, ale 1215 jest OK. Czyja masz karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...