Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy mieszkancom spoza usa tez kase oddadza....

 

btw

po zarejestrowaniu mozna sciagnac 3dm Vantage Advanced

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy mieszkancom spoza usa tez kase oddadza....

u EVGA dają kasę wszytkim którzy zakupili grafe u autoryzowanego dystrybutora

 

btw

po zarejestrowaniu mozna sciagnac 3dm Vantage Advanced

Nie ściągnąć tylko dają seriala do wersji Advanced która kosztuje ok 20$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i znowu nvidia chlasta ceny tych demonow wydajnosci :D Naprawde musza schodzic jak cieple buleczki ;) nowa cena 450$ ale firmy jak PNY daja cene sugerowana 420$. na Newegg zareagowana natychmiast. Takze 1k za gt 280 jak najbardziej realne. Ci co maja miec zwrot kasy od XFX niech zaczekaja jeszcze zwroca im z 200$ :lol2:

a tak patrze ze gt 260 juz 270$. Te ceny nie spadly, te ceny w panice zlecialy na pysk.

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnąć tylko dają seriala do wersji Advanced która kosztuje ok 20$

oraz linka do 3dm na ich ftp'ie

 

@Vexer

ja mialem zasilacz Topower 550W z 4 liniami +12V 20A kazda i niestety musialem wymienic go po zakupie gtx 280'tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też mamy autoryzowanych dystrybutorów...

 

YAMO np jest takim dystrybutorem od EVGA.

Ja tam kupiłem więc pewnie kaska się zwróci :D

No mi tez sie przytrafilo kupno karty w tym okresie za ktory kase oddaja, ale byl to komputronik, dzialasz cos w kwestii odzyskiwania kasy? Nie wiem czy to zglaszac na stronie EVGA czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z odpowiedzi, raczej poczekam na wersje 55nm ... Jak uważacie o ile może zmniejszyć się TPD 240W w procesie 55nm ?

240W to pobiera średnio cały komputer :wink:

NV podaje :

pobór GTX 280 przy obciążeniu wynosi około 150W

matematycznie spadek poboru może wynieść do 15% (ale tylko w teorii)

(TDP – Thermal Design Point) wpłynie raczej na podniesienie taktowania GPU no i może deczko na spadek apetytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez sie przytrafilo kupno karty w tym okresie za ktory kase oddaja, ale byl to komputronik, dzialasz cos w kwestii odzyskiwania kasy? Nie wiem czy to zglaszac na stronie EVGA czy jak?

Tak będę działał żeby kaskę oddali ale nie wiadomo ile to potrwa... ja bezpośrednio w Yamo też nie brałem tylko przez sklep mojego kumpla esc.org.pl więc muszę zeskanować dowód zakupu i zgłaszam jakoś w tygodniu bo go teraz nie ma.

 

Musisz się dowiedzieć czy komputronik jest oficjalnym dystrybutorem... może przypadkiem też jest. W poniedziałek może z ciekawości sam się do nich przejdę i popytam czy jakieś firmy "obsługują"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będę działał żeby kaskę oddali ale nie wiadomo ile to potrwa... ja bezpośrednio w Yamo też nie brałem tylko przez sklep mojego kumpla esc.org.pl więc muszę zeskanować dowód zakupu i zgłaszam jakoś w tygodniu bo go teraz nie ma.

 

Musisz się dowiedzieć czy komputronik jest oficjalnym dystrybutorem... może przypadkiem też jest. W poniedziałek może z ciekawości sam się do nich przejdę i popytam czy jakieś firmy "obsługują"

Rozumiem, ze w pn przejdziesz sie do komputronika? Na ja juz maila wyslalem z pytaniem, czy sa oficjalnym przedstawicielem, takze dam znac, jak czegos sie dowiesz to tez daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy mój zasilacz(12V1 - 25A, 12V2 - 18A, w sumie 12 - 34A) pociągnie g280 na 65nm czy czekać na wersje w niższym procesie ?

tez mam ten zasilacz ma on 2xpci-e 6pin wiec potzrebna bedzie jakas przejsciówka, tylko jak to sie liczy bo chyba faktycznie ma 34A chociaz

25 +18= 43A ale pewnie to nie tak, producent deklaruje 40 A zasiłki co oczywiscie wcale nie jest konieczne bo karta chyba nie pociagnie wiecej jak 30 A choc pewnie i tak tyle nie bierze no ale dali taki zapasik, jak kupowąłem x1950 pro to tez niby miało byc 34 czy cos takiego a defacto karat ciagneła 18 A, nie brakowało ludzi jadacych na słabych 350-kach W, jak to jest w tym wypadku?

 

nic pozostaje tylko czekac ^_^ http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3355

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze w pn przejdziesz sie do komputronika? Na ja juz maila wyslalem z pytaniem, czy sa oficjalnym przedstawicielem, takze dam znac, jak czegos sie dowiesz to tez daj znac.

tak przejdę się do nich tylko nie wiem czy będą to wiedzieli zależy co za ludzie tam siedzą :D

 

Niech wychodzą karty ww 55 nm to się podmieni dobrze że EVGA o to zadbała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przejdę się do nich tylko nie wiem czy będą to wiedzieli zależy co za ludzie tam siedzą :D

 

Niech wychodzą karty ww 55 nm to się podmieni dobrze że EVGA o to zadbała :P

W kazdym razie daj znac na jakiegos priva czy cos jak poszlo. O co chodzi z ta podmianka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyz myslicie ze moge miec nadzieje ze do GTX280 w nizsyzm procesie technologicznym, wystarcza 2xPCI+e i 34A zasilacz taki jak w sygnaturce? czy 8pin+6pin bedzie powoli standardem? oczywiscie chodzi mi o jedna jednogłowa kartę nie tam zadne X2 bo wiadomo ze tu 8pin musi byc

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyz myslicie ze moge miec nadzieje ze do GTX280 w nizsyzm procesie technologicznym, wystarcza 2xPCI+e i 34A zasilacz taki jak w sygnaturce? czy 8pin+6pin bedzie powoli standardem? oczywiscie chodzi mi o jedna jednogłowa kartę nie tam zadne X2 bo wiadomo ze tu 8pin musi byc

przejsciowka jest na 8pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejsciowka jest na 8pin

ja wiem tylko ze tak przejsciowka 8 pin zabiera 2x6pin i zostaje mi tylko 2x4pin molex zeby sobie zrobic dodatkowe 6pin pci-e, tylko w tym wypadku jak podkrece procesor a mam Quada 65, wiec potzrebuje troche pozywnego prądku, a tu jeszcze jakies dyski, pamieci , wentyle-sryle, i zasiłka zdechnie, z reszta do 280GTX proponuja zasilacz 40 Amperowy, jak ja w sumie mam 34A wiec jak by nie patrzec troche za malo. a w dodatku mam tylko 408 W max obciazenia na 12V, a sama karta tyle chyba bierze a gdzie reszta, pociagnac to moze pociagnie bo ma 500W +12% ale to tak na dłuzsza mete to nie wiem a jak zasiłka padnie i zjaram kompa? co wtedy zrobie...

mówicie ze spokojnie strarczy no nie wiem czy starczy skoro ma byc 40A na 12V to raczej 34A to zamało, nie wim sam co robic moze poczekac a narazie jak wyjdzie kupic 4870 1GB a pozniej jak juz wyjdzie GTX280 55 to wtedy zamienic, tylko ze jak tez bedzie miec 8pin + 6 pin to ja nie wiem teoretycznie powinien tak jak Radek miec 2x6pin w tym procesie no ale zobaczymy

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mówicie ze spokojnie strarczy no nie wiem czy starczy skoro ma byc 40A na 12V to raczej 34A to zamało ...

skoro nie wierzysz w to co ludzie ci pisza to chyba nie mamy o czym gadac ?

skoro jestes madrzejszy to kup sobie nowe silniejsze PSU i przestan tutaj rzezic

ile razy trzeba ci napisac ze bq 500 spokojnie pociagnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wierzysz w to co ludzie ci pisza to chyba nie mamy o czym gadac ?

pokaz mi gdzie napisałem ze nie wierze... :blink: ?

 

skoro jestes madrzejszy to kup sobie nowe silniejsze PSU i przestan tutaj rzezic

o tym co i kiedy sobie kupie nie ty bedziesz decydował!

 

ile razy trzeba ci napisac ze bq 500 spokojnie pociagnie ?

ciebie nikt o zdanie nie pyta wiec sie nie bulwersuj,

raz ktos napisal ze starczy, to napisalem jak wyglada to w wypadku tej zasiłki,

i niczego nie negowalem chłopcze, napisałem co podaje producent jako bezpieczne minimum,

a ze ty to rozumiesz po swojemu to twój problem, na zwisc nie ma lekarstwa

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za drapanie kociaki :lol2:

 

Zasiłka pociągnie, nie ma co się gorączkować :) pzdr

dzieki Ali, widzisz człowiek sie pyta, chce sie upewnic, z nikim sie nie sprzeczałem, chciałem poprostu wiedziec czy w razie czego bedzie trzeba wymienic to ci wyjedzie z tekstem skoro nie wierzysz w to co ludzie ci pisza to chyba nie mamy o czym gadac ? i dalej skoro jestes madrzejszy to kup sobie nowe silniejsze PSU i przestan tutaj rzezic no zal, co ja z nim gadam...

 

jesli zasiłka da rade to teraz nastepny problem jak pozbyc sie tego cholerstwa bo mi bedzie wadzilo o kondzie na plycie... moze pilnik?

post-146613-1216738940_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...