Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

AERO jest wymagjące i jak je włącze to GPU-z pokazuje mi takty jak w 3D a nie jak 2D

a ja na takich taktach jakie mam bede w domu testował, teraz jestem w szkole i nie mam swojego kompa :razz:

 

@spoxxx

jaka masz grafike tzn jakiej firmy i jakie miałeś fabrycznie takty??

karte mam taka jak w podpisie czyli BFG gtx 280 oc2

 

a standardowe takty to 650@1404@1163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakis mały ten wynik?? Test robiony na procku 8500@4100

no wlasnie juz to wczesniej zauwazylem...przy procku @4100 mam wynik p14980,

natomiast przy procku @4500 p15056

przy procu @4400 wyszlo p15078

 

wychodzi na to, ze powyzej ~4ghz to grafa jest waskim gardlem?.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe moje testy były robione na ok 4,7-4,8 GHz w orbie jest bląd. Ustawienia miałem 9,5x503 a wykryło 10x503. moj klocek nie chce wejsć na 5 GHz padaka :(

 

Hmm jakis mały ten wynik?? Test robiony na procku 8500@4100

ja już nie testuje z włączonym PhysX bo nigdzie nie zatwierdzą tego wyniku (hwbot)

Edytowane przez DUSZEK2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vantage z właczonym PhysX - tak podales.

 

tak to jest stary teścik z PhysX jutro moze posiedze i zapodam nowy na nowych sterach i wogole

 

 

 

edit:

 

tak na szybko orb

Edytowane przez DUSZEK2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem tzn jak właczam komputer to monitor nie reaguje a dokładniej nie ma sygnału wyjścia z grafiki :(

i moje pytanie czy powoli mogę już pakować grafikę i na gware z nią czy jest jakaś nadzieja??

 

wyjmowałem ją wkładałem wyjmowałem baterie od BIOSu i nic nie dało.

macie jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem tzn jak właczam komputer to monitor nie reaguje a dokładniej nie ma sygnału wyjścia z grafiki :(

i moje pytanie czy powoli mogę już pakować grafikę i na gware z nią czy jest jakaś nadzieja??

 

wyjmowałem ją wkładałem wyjmowałem baterie od BIOSu i nic nie dało.

macie jakieś pomysły??

To ten Gigabyte ?? Kręciłeś grafę ?? Masz możliwość wsadzenia innej karty graficznej dla sprawdzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten Gigabyte ?? Kręciłeś grafę ?? Masz możliwość wsadzenia innej karty graficznej dla sprawdzenia ??

niestety ten gygabyte, no kręciłem go ale watpie czy to z tego powodu ale z drugiej str z jakiego innego :(

 

padła w dziwny sposób bo wczoraj wyłaczyłem kompa (grałem do 14 kompa wyłaczyłem o 16 wiec jesli by jej cos dolegało dałaby znac) i postawiłem komputer na biórku przyktyłem kocem bo miałem miec coś tam kute w pokoju ale okazało sie ze nie było nic a wiec rano go zdjałem właczyłem zasilacz i zdziwiałem sie gdy monitor nie odpalił docisnałem wtyczke i nic potem kombinowałem jeszcze i to samo lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełóż do drugiego gniazda DVI. Warto spróbować może jedno ze złącz coś szwankuje. Tak czy inaczej wsadź inną kartę aby sprawdzić czy to wina karty graficznej.

próbowałem to jednak MOBO walnęło bo kumpla grafa tez nie odpala to samo co na mojej :(

kurde no z tą gwarancja teraz odsyłac itp itd nie mam na to ochoty ale co zrobić :(

 

a tak dokładniej to mobo nie bootuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Odnosnie Gigazlomow , oni maja ostatnio cos gorsza serie. FX z Egieldy kupil GTX260 od nich - zwalony na starcie , ja mialem 4850 od nich - zwalony na starcie , kolega wyzej pisze o podobnym problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Gigazlomow , oni maja ostatnio cos gorsza serie. FX z Egieldy kupil GTX260 od nich - zwalony na starcie , ja mialem 4850 od nich - zwalony na starcie , kolega wyzej pisze o podobnym problemie...

Nie ma reguły... mam Gigabyte GTX280 i HD4870 również od nich... Złego słowa nie mogę powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to mój pierwszy post mam konfiguracje taka jak w podpisie i myślę o wymianie procesora

jakiego AMD-ka byście polecili żeby dał rady obsłużyć moja karte graficzna?

W grę wchodzi oczywiście kręcenie bo zdaje sobie sprawę, że do niej trzeba minimum 3,4 Ghz płyta obsługuje AM2+ z niedługo zaczynam prace to z kosztami sobie jakoś poradze

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grafa - Zotac GeForce GTX 280

Płyta główna - GA-MA770-DS3

Procesor - AMD AThlon 64 X2 4200+ windsor @ 2,62GHz

Pamięć - 3 GB kingston 800MHz

Zasilacz - Pentagram 620 W

Dysk - WDC 160 GB

Monitor - Hyundai 19" widescreen

Obudowa - tania wielokrotnie modyfikowana za pomocą wiertarki i nożyc do metalu :)

Edytowane przez senq87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być procek na chwile to ATHLON X2 6000+ masz tam 3.1 GHz może z odrobiną szczęścia podkręcisz coś lub najwyższy model PHENOM X4 9950 i siedzieć na nim aż AMD coś wypuści (lada dzień)

z kupnem mi się nie spieszy nadzwyczajnie myślałem o tym PHENOM X4 9950 ale nie wiem ile można je podkręcić zresztą z tego co czytałem to raczej kiepsko się kręcą zdaje sobie sprawę ze zdecydowanie bardziej się liczy taktowanie niż liczba rdzeni ale niestety mam już AMD i nie mam zamiaru tego zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na mały teścik? Wyniki trzeba przeklejać z pliku txt, proszę ich nie poprawiać ;)

 

http://www.gamershell.com/news_63944.html

 

Mój wynik, na screenie ustawienia:

Game Version: 1.2.0.0

 

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Graphics Card Info: NVIDIA GeForce GTX 260 [896 MB] Driver: 6.14.0011.8042

CPU Info: Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 CPUs)

Usable System Memory: 2046 MB

 

 

Video Settings During Benchmark:

Screen Resolution: 1680 x 1050 * [32], fullscreen

Using Shader Profile: 3.0

Antialias Mode: 8x

Anisotropic Mode: 16x

 

Graphics & Shader Settings:

Texture Quality: high

Shader Quality: high

High Quality Bumpmaps: enabled

Environment Mapping: enabled

Glow Filter: enabled

Ship Color Variations: enabled

More Dynamic Lights: enabled

Used Vertexsize: 40 bytes

 

Framerates

--------------------------------------------------------------------------------

Scene "Trade" 31.2 average fps 11.0 minimum fps 68.0 maximum fps

Scene "Fight" 65.2 average fps 24.0 minimum fps 145.0 maximum fps

Scene "Build" 84.6 average fps 49.0 minimum fps 125.0 maximum fps

Scene "Think" 39.4 average fps 22.0 minimum fps 65.0 maximum fps

 

Overall average framerate: 55.1 fps

 

Procek 3.3, grafa 650/1400/1150.

 

post-102111-1226391430_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...