Skocz do zawartości
99tomcat

Bardzo Tanie Lcd Do 2000 Max

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie

Telewizor dla mało forsiastej, starszej osoby. Obecny 24" crt ledwo żyje i poszukuje czegoś censownego do tej kwoty do wzięcia na raty w mm, saturnie itp..

Oczywiście nie wymagam full hd i świetnej matrycy ale licze na coś sensonego, w miare firmowego , nie będącego totalnym crapem...

Wszelkie wypasy, pipy i inne takei nie sa konieczne.. byle obraz był w miare ok i to tyle...

 

 

znajde coś lepszego od lg 32LC52 ?

 

Wdaje sie ok za tą cene, jenak lg to lg- od zawsze lubił dawać w specyfikacji dane z kosmosu, an testach wychodziło to nieco inaczej :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Pojęcia o telorkach nie mam. Potrzebuję mały, niedrogi tv lcd. Wybrałem z oferty Euro RTV (wybieram z tego sklepu bo mam go pod nosem i mają korzystne raty ;) ) następujące modele:

Samsung za 2100 zł

LG za 1600 zł

Sony za 2300 zł

Sygnał będzie z UPC. Osobiście jestem za Sony bo obecny tellorek jest właśnie firmy Sony i ma już 18 lat bezawaryjnej pracy za sobą :) niestety priorytetem jest niska cena i tutaj wygrywa LG... Który według Was warto brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung LE37S62B, 37", lykaj smialo, ja mam, gram na nim, ogladam tv i filmy roznej jakosci, na jakosc obrazu nie moge narzekac, bo mnie zadowala w pytke. do lykniecia telewizor za 2100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze podepne sie pod temat. Szukałem wiele informacji na temat taniego dobrego 32" telewizora. Jedynie co wpadło mi w oko to Samsung model A451 za 1900zł z przesyłką. Zna ktoś coś lepszego/tańszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...