Skocz do zawartości
smiglo83

Corsair Xms2 Pc2 6400 Rev. 5.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zwracam sie do forumowiczów z pytaniem.

Chodzi mi o pamięci których stałem sie właścicielem kawałek czasu temu. A mianowicie Corsair XMS2 PC2 6400 rev. 5.2 .

 

Na stronie http://ramlist.ath.cx/ddr2/ niestety nie ma mojej rewizji pamięci i nie mogę się dowiedzieć na jakich pamięciach są.

 

Próbuje robić O/C tych pamięci jednak moje próby zatrzymały sie na 890 Mhz 5-5-5-12

 

ktoś mi powie o co w tym wszystkim chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóz owe pamięci są na PowerChip ;/ beznadzieje do OC Xtreme ale do 1100 powiny isc na 2.3-2.4V na 5-5-5-15

Witam

Mam takze problem z Corsair-ami XMS2 6400C4 rev2.1, na mojej p5k-e maks to 435 fsb, gdy daje wiecej testy wykazują 4 błędy i po jakimś czasie używania Windowsa komputer łapie blue screena, pamiatki jada na 2.35v. Niestety niemożna ustawić pamięci inaczej niz 1:1, procek to e8200.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna moje XMS2 675 leca na 1222MHz :D rev 7.1 :D na cl 5

Hehe, tylko XMS 675 rev 7.1 to trochę co innego niż XMS 800 rev 7.1 (na korzyść 675)

XMS 675 to stary, dobry ProMOS. U mnie zrobił 1120 MHz CL4 do screena i to na gryzącej się z Corsairem bądź ProMOSem (stawiam na to pierwsze, może to też być wina słabego SPD) MSI P35 Neo2. Trza sprawdzić na DFI BI P35-T2RL (selekt @ 660 CL4 SPI 16M :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij wie, CL4 do 910 MAX niestabilnie, 880 full stabilnie 2.1V. Natomiast 5-5-5-15. 5-6-6-18. 5-7-7-21 - BSOD

To samo co u mnie z kingami na elpidzie d9ftb.. a nib mialy byc takie super.. tyle ze one 930 cl4 robily ale na 2.5v.. zreszta one nawet 700 cl5 nie robily na czyms nizej niz 2.4v.. poprostu 2.4-2.5 zeby pokrecic i tyle.. ;^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...