Skocz do zawartości
SuperGonzo

Atlon Xp 1700+ Throughbread A0 ile sie da ?

Rekomendowane odpowiedzi

ok podkrecilem go do 12.5x138 Vcore 1,6V temp ~45Cprzy wyzszym fsb komp dziala stabilnie wszystko jest looz poza tym ze sie nie restartuje trzeba power

przy 10.5x166 1,6V niby tez dziala ale sie nie restartuje i wolniejsze timingi pamieci

na 12.5x138 timingi sa na max da sie cos wiecej wycisnac

Ktow wie jak zorbic zeby komp sie restartowal

i ktore ustawienie bedzie bardziej korzystniejsze proc serii Aiuga wiecej grzechow nie pamietam bo nie chcem zdejmowac coolera ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie ja wymieniam swojego shit breda A0 na t-breda B0 niedługo ale kurde nie chce mi sie montowac znowu tego procka eh pamiętam te stresy z ukruszaniem jądra

jakie stresy :roll: 6 razy swojego montowalem z radiatorem i zadnych problemow,nie wyobrazam sobie jak jadro mozna pokruszyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie ja wymieniam swojego shit breda A0 na t-breda B0 niedługo ale kurde nie chce mi sie montowac znowu tego procka eh pamiętam te stresy z ukruszaniem jądra

Zainwestuj w CSa. Święty spokój za 9 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 12,5 x 138 full stable ciagne juz tak od wczoraj komp dziala non stop mialem 1 zwisa ale to przez winampa 3 bo on jest zje ba ny

wsumie 12.5x 140 tez dziala nawet good no ale komp mi sie nie restartuje ( pier do lo ne VAX )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie ja wymieniam swojego shit breda A0 na t-breda B0 niedługo ale kurde nie chce mi sie montowac znowu tego procka eh pamiętam te stresy z ukruszaniem jądra

Zainwestuj w CSa. Święty spokój za 9 zł :D

aż 9 zł skąd ja tyle wytrzasne :!: może jakaś zbióreczka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...