Skocz do zawartości
vicek

System Nie Zawsze Się Zamyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno formatowalem dysk, mam sprzet taki jak wczesniej (sterowniki raczej tez) i mam pewien problem.

 

Czasem kiedy chce uruchomic ponownie/wylaczyc komputer, korzystajac z menu START, system nie zamyka sie do konca...

 

Owszem, czesc programow sie zamyka. Z traya znikaja wszystkie ikonki, ale moge np. bez problemu wlaczyc Mozille. komputer uruchamia sie ponownie dopiero gdy wybiore ta opcje drugi raz...

 

Teraz nic nie robilem i zaczalem przegladac stronki (programi z traya sie zamknely), to wyskoczyl BSOD z komunikatem:

STOP: 0x0000008E (0xC0000047, 0x804FCDD8, 0x8054FE8C, 0x00000000)

Rozpoczynanie zrzucania pamięci fizycznej.

Zrzut pamięci fizycznej zakończony.

 

Znalazlem w google, ze ten konkretny 0x0000008E moze byc zwiazany ze zlymi sterownikami, tyle ze przed formatem przez kilka miesiecy mialem takie same stery...

 

Myslicie, ze takie cos moze byc spowodowane przez za bardzo podkrecony RAM? Mam OCZ Platinum 800@1000MHz na napieciu 2.3, wiec mozliwe, ze to przez to?

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Ściągnij sobie Debbuging Tools for Windows,oraz Windows Symbols Packages ze strony microsoftu,do przeglądniecia minidumpa.

Nie piszę Ci jak go używać ,chyba,że będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...