Skocz do zawartości
kris20

Złamane 2 Piny Procesora

Rekomendowane odpowiedzi

Złamałem 2 piny procesora i co teraz zrobić?Nie mam tych 2 pinów bo gdzieś wpadły.Kiedy podłącze procesor do kompa to komp odpala ale nie włącza się system i monitor.Wszystkie inne są wyprostowane piny.

Kup na allegro jakiś uszkodzony procek i wyrwij z niego piny i przylutuj, ew. oddaj do zegarmistrza on to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup na allegro jakiś uszkodzony procek i wyrwij z niego piny i przylutuj, ew. oddaj do zegarmistrza on to zrobi.

Podłącze się ;) Obojętnie jakie piny ? We wszystkich procach piny wykonane są z takiego samego materiału i spełnią swoje zadanie ? Bo uszkodziłem s.754 a gdzieś się walają intele 433 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się ;) Obojętnie jakie piny ? We wszystkich procach piny wykonane są z takiego samego materiału i spełnią swoje zadanie ? Bo uszkodziłem s.754 a gdzieś się walają intele 433 [;

Zloto to złoto:)

A co do zegarmistrza, u mnie w G-ach nie podjął sie przecięcia mostkow na duronie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat

kupilem se x2 4400+ i brat wyciagal go i mu wypadl i z jakichs 15cm spadl na biorko, nozki sie tylko lekko wygiely i niechcial wejsc, naprostowal nozki i wszedl lajtowo.Zalozylem chlodzenie i czekam teraz na zasilacz

nic sie nie pokruszylo ani nie odpadlo.

jest jakas szansa ze nie bedzie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze urwane nóżki oznaczają śmierć proca

sporo pinów to tzw. "terminatory" przez które nie przebiega żadne napięcie (sygnał)

popytać w serwisach komp. czasem maja fachowca ze sprzętem (prof. stacja lutownicza itp.)

w serwisach GSM tez chłopaki lutują drobnicę więc może i tam warto zapukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...