Skocz do zawartości
gombey

Windows Xp Pro - Dlugie Ladowanie Po Zalogowaniu Do Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zalogowaniu do systemu najpierw na jakies 30sekund pojawia sie ekran "Trwa ladowanie ustawien osobistych" czy jakos tak a nastepnie na drugie 30s same tylko tło pulpitu (bez ikonek, paskow itp) dopiero po tym czasie wszystko startuje normalnie. Mam dosc szybki sprzet i taka sytuacja nie powinna miec miejsca. Zawsze po zalogowaniu sie gora 10 sekund i juz wszystko bylo a nie tak jak teraz po minucie :( Probowalem roznych sposobow. Usunelem zbedne procesy z autostartu, czyscilem, skanowalem i defragmentowalem dyski, defragmentowalem rejestr, plik wymiany, trzepalem antywirem, antyspywarem itp, probowalem bootvisa, tunexp i.... nic. Co moze byc przyczyna takiej sytuacji i co zrobic by wszystko smigalo tak jak dawniej? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie gdy sys wykrywa sieci bezprzewodowe ktorych nie ma juz w zasiegu.

Wyczysc z "zmien kolejnosc sieci preferowanych" dostepne tam sieci i zobacz jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że masz laptopa.

W moim wypadku było podobnie. Na fabrycznie zainstalowanym systemie OS uruchamiał się cholernie długo z identycznymi objawami, jak w twoim wypadku. Odinstalowałem większość preinstalowanych programów-śmieci, oczywiście tych, które nie były mi potrzebne, zdefragmentowałem partycję C i po tym zabiegu nastąpiła zdecydowana poprawa szybkości uruchamiania laptopa. Choć i tak koniec końców zdecydowałem się na instalację systemu ze zwykłej płyty oem. Teraz dopero chodzi tak, jak sobie tego życzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem pewna inna prawidlowosc. Moj komputer zachowuje sie tak gdy podpinam do jego sieciowki modem dsl z dialogu. Nie wiem co to moze miec z tym wspolnego ale na ogol tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...