Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miała dojść do inermaxu brakująca część solówek 7C. Ja jednak poczekam. Już nawet stojaki zrobiłem pod 7, pokój przemeblowany pod głośniki, Mam nadzieję że dostanę tego upragnionego maila z informacją o wysyłce. Ale faktycznie dziwne że tyle czasu trwa wysyłka tych 15 sztuk, które dotarły :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam już 7c... Wczoraj wieczorem przyszedł mail o takiej treści:

 

Witam,

Z dostawy jaka miala przypasc na POLSKE (50szt) przyszlo tylko 20. Niestety info jakie otrzymalismy to, to, ze fabryka nie wyrabia sie z produkcja tych glosnikow. Moga Panstwo nawet nie poszukiwac ich bo w chwili obecnej nigdzie ich nie ma. Nastepna dostawa MICROLAB'ow bedzie za okolo 3-5 miesiece. W zwiazku z ta problematyczna sytuacja zdecydowalismy sie zaproponowac dla Panstwa model SOLO6c w wysokosci 200zl za sztuke. Przepraszamy za zamieszanie. Prosimy o info w tej sprawe.

 

Jezeli nie zdecyduja sie Panstwo na solo6c to zwrocimy pieniazki.

 

HEH,,zamówiłem 6c,z którymi jak widać nie ma większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w czwartek :lol2:

 

No i mam już 7c... Wczoraj wieczorem przyszedł mail o takiej treści:

HEH,,zamówiłem 6c,z którymi jak widać nie ma większego problemu.

ja z kolei dostałem maila że jadą

ale wiem tylko ze solo ;)

 

Witam jutro solo do Pana wyjedzie na siedzibe ups. Pozdrawiam Midas

Edytowane przez SBeNder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem info z inermaxu ze wyszly do mnie glosniki

 

Witam!!! nr listu przewozowego: xxxxxxxxx pozdrawiam grzegorz nowak INERMAX POLSKA Został zmieniony stan Twojego zamówienia. Nowy stan: Zamówione towary wysłane

wiec jutro bede miał je w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem info z inermaxu ze wyszly do mnie glosniki

 

Witam!!! nr listu przewozowego: xxxxxxxxx pozdrawiam grzegorz nowak INERMAX POLSKA Został zmieniony stan Twojego zamówienia. Nowy stan: Zamówione towary wysłane

wiec jutro bede miał je w domu :D

Dostałem takiego samego maila. Zamawiałem 25lipca. Ale się cieszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają 6c za 200zł są z aukcji przedsprzedaż gdzie 7c byłby u tego Pana pare zł droższe niż w inermaxie czy infosofcie dlatego sprzedają im po normalnej cenie 6c. Ja niestety jeszcze nie doczekałem się na swoje 6c żadnego maila nie dostałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzbyś zamówił w infosofcie?? <_< <_<

 

 

a tak wogule to bardzie sie juz opłaca wziąć 2 pary 6c niz jedą 7c :lol2: :lol2::D:D zwłaszcza na tej aukcji co są po 200 zł:D

Edytowane przez kura93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest dla wszystkich tylko dla tyh co zamóili tam 7c a ich nie ma :D

 

 

no troche mnie donerwuje olewanie klijentów w infosofcie..... zadnego meila nic... a jak do nich pisze na gg to rozmowa urywa sie ... i nie odpisują .....

 

 

wiatam.. kiedy ruszy wysyłka microlabow??

infosoft sklep 11:32:17

dzisiaj

Ja 11:32:51

aha ok a moge np. teraz potwierdzić zamówienie bo pewnie beedziecie meile wysyłać...

infosoft sklep 11:33:07

nazwisko?

Ja 11:33:12

ja za bardzo ostatnio nie mam czasu patrzyć na skrzynke bo mam mały remont

Ja 11:33:15

******

Ja 11:44:36

juz gotowe:)??

 

 

 

i na tym sie skończyło.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o tą kartę ?

Prodigy HD2

rzeczywiście bardzo tanio to wychodzi z USA, a jak z przesyłką cłem czy czymś ? nigdy tak nie zamawiałem.

Właśnie o to chodzi :) Akurat ja kupowalem drożej :P Wszystko wyglądało tak:

 

* Poprosilem znajomego ktory mial konto na ebayu i paypal zeby mi je kupil i przelal kase wybierajac paczke priorytetowa. za 7 dolarow wiecej mialbym ekspresowa ale nie zalezalo mi na niej.

* Paczka priorytetowa miala isc od 2-3 tygodni. Po tygodniu znajomy zadzwonil i powiedzial ze cos ma dla mnie :P

* Karta cudo. Wszystko ladnie zapakowane. Pelny zestaw. Jedynie gwarancji brak - z tego wynika tak niska cena. Wszystko jednak działa jak trzeba.

* Jesli chodzi o cło to kwestia szczęscia. Jedni Ci je dadzą a inni nie. Mi sie udało :) I za 250 PLN mam Prodigy HD2

 

PS Tez już dostałem e-mail o wysłanych solo7c do mnie :) Z tym że zamówienie złożyłem 16 lipca :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kilka pytań i robię zamówienie:

 

Czy zamiast Solo1 lub 2 (czym one się różnią?) opłaca się dołożyć do Solo 4c lub 6c? Komputer stoi w rogu pokoju, porównanie jak to będzie wyglądać mam, bo i tak stoją teraz kolumny od mini wieży, nawet większe od Solo.

Odległość od ściany ok 10cm dla prawej kolumny, druga ma za sobą wnękę z oknem. Odległość między kolumnami sięgnie jedynie 40-45cm czy to nie za mało? Czy muszę myśleć o modernizacji miejsca "pracy"?

 

Druga sprawa to to, że jeżeli dołożę do Solo 6 stracę 100zł (przy Solo 4C może jeszcze się uda wykrzesać) które miało pójść na jakąś muzykę, bo realtek raczej nie podoła.

I tu też pytanie, co za 100zł? Audigy SE?

 

Jeszcze to co mnie najbardziej interesuje...chyba stosunek sygnału do szumu to jest, chodzi mi o szum kiedy głośniki są jedynie włączone. Czy szumią? Nie pytam o przystawianie do nich ucha, ale odległość 50-100cm czy słychać te modele?

 

To chyba wszystko, albo rybki albo akwarium, muszę zdać się na Was, bo za cieńki w te klocki jestem :) Czekam na odp.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem od midasa przez allegro bo w infosofcie i inermaxie nie mieli już nawet solo 6c :/ :PP .

No ale teraz jest już pewne, że dojdą do mnie 6c bo już wszystko opłacone i czekam na paczkę.

Jeszcze tylko prodigy HD2 i będzie cacy :)).

Dzięki wszystkim za pomoc !

 

Pozdrawiam Vhailor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie zachowanie firmy infosoft, więcej już tam niczego nie kupię! Po zakupieniu głośników najpierw mówili, że dostawa do sklepu będzie najpóźniej 14 sierpnia, potem, ze na początku tygodnia i na pewno dla wszystkich wystarczy, potem wyszło na to, że nie dla wszystkich starczy, ale i tak roześlą mejle informujące na co można liczyć, a ostatecznie ani nie mam solo7c ani mejla... W końcu dodzwoniłem się i zmieniłem na Solo6c, mam nadzieję, że przynajmniej tym razem nie dadzą ciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

w związku z tym że z przyczyn od nas niezależnych otrzymaliśmy od naszego dostawcy tylko połowę zamówionych przez nas głośników z przykrością informujemy iż musimy anulować część zamówień, w związku z tym prosimy o podanie numeru konta na które mamy przeksięgować Pana środki.

pozdrawiam

<_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych głośniczkach > http://www.infosoft.pl/product.php?id=1127...mp;categorie=32 . Jak można je pod lapka podłączyć,czy jest taka karta dzwiękowa pod usb, że da radę temu "czemuś" ? Niby czas oczekiwania to kilka dni.. co by mnie rajcowało :)

Edytowane przez zeusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedłogo mnie szlak trafi z tym infosoftem... juz chyba z 5 razy z nimi gadałem a CH** nic nie wiem ..... :mur: :mur: :mur:

 

jak do jutro dalej tak bedzie to zadzwonie do tego goscia z allegro i moze u niego kupie....

 

 

bo to juz normalnie przestada... i niedosyć ze juz prawie miesiąc ;/ a pominąc fakt ze miałem zamówione 7c... no ale to juz mniejesza. <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych głośniczkach > http://www.infosoft.pl/product.php?id=1127...mp;categorie=32 . Jak można je pod lapka podłączyć,czy jest taka karta dzwiękowa pod usb, że da radę temu "czemuś" ? Niby czas oczekiwania to kilka dni.. co by mnie rajcowało :)

W życiu bym czegoś takiego nie kupił. Wynalazek na miarę Z-2300. Solo 6c zjada to na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale umiem logicznie myśleć i analizować fakty. Takie dwa patyki i sub napewno nienadadzą się do przyjemniego słuchania muzyki. No chyba że ktoś ma małe wymagania. Typowy zestaw dla graczy i filmowców. Ja w tej cenie wybieram dwa zestawy Solo 6c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...