Skocz do zawartości
elomelo

Malowanie Antec Three Hundred.

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy, czy da rade pomalowac (czy to samemu czy jakas firma za rozsadny hajs, raczej Trojmiasto) obudowe Antec Three Hundred na bialo? (nie bedzie problemu z tym przewiewnym frontem, tzn nie zatka sie?)

No i najwazniejsze, chcialbym aby obudowa byla koloru "Macowego" jak moja klawiatura, taki plastikowo-fortepianowy bialy, jak monitory Samsunga niektore, tj:

 

Dołączona grafika

 

Prosilbym o opinie wszystkich malarzy z purepc, nie tylko pokojowych ;)

Edytowane przez elomelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, czytalem je, podklad + 2-3 warstwy lakieru samochodowego w szpreju, tylko dwa pytania ktore zadalem, co z kratka/siatka na froncie i czy da sie uzyskac taki kolor, bo nie ukrywam, ze jest to chyba inna robota w dokladnosci porownujac do czarnego matu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm jakbyś znalazł jakiś spray glossy white, to nie sadze żeby był jakiś problem. Przy błyszczącym kolorze będziesz musiał pewnie bardziej przyłożyć się do wyrównania powierzchni przed malowaniem. Swoją drogą taki kolor będzie strasznie upierdliwy w użytkowaniu. Kurz,nie wiem jak z rysowaniem takiego koloru. Co do siatki- nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurz?:) Na czarnym strasznie widac kurz (mam TV LCD Samsunga 37" w takim czarnym blyszczacym kolorze i hardkor z kurzem) ale na bialym w ogole:) Wyrownywac powierzchni chyba nie bede musial, bo ta obudowa bedzie nowa ;) wiec teoretycznie powinna byc rowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi raczej o to, że matowe lakiery są raczej porowate i będzie trzeba przed malowaniem go dobrze usunąć i wypolerować powierzchnię przed malowaniem. Ewentualnie pasta polerska po lakierowaniu ale to sie spytaj innych, tu nie mam żadnego doświadczenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...