Skocz do zawartości
valdi200

Lc By Valdi200

Rekomendowane odpowiedzi

Na takich calkiem zwyklych nie bedzie.

Daj go przez podkladke TC na tych oryginalnych pod dachem, a na wiatraczki dobierz jakies inne.

Ja mialem z tym problem, ale wykopalem gdzies moze ze 30 srubek ok 10mm dlugosci z nieco innym gwintem niz normalne M3 (idealnie pasuja do TC, troszke mocniej sie je wkreca, ale trzymaja dobrze), mialem w pudelku ze srubkami do kompa, ale nie mam pojecia skad pochodza (znajomy mi kiedys odsypal z pol pudelka po AC Freezer 4).

 

czemu grybych nie puscisz tak samo jak cienszych? Zobacz rewizje Malika...jakich węży by nie mial to ułożone tak samo.

Uwierz mi nie da sie u mnie. Mam je puszczone strasznie pod katem bo za duzo rupieci w obudowie i inaczej sie nie dalo... Ledwo 8/11.2 dalo sie tak powyginac, 9.5/12.7 nie ma szans tak puscic, sprawdzalem kilka razy. Jedyne rozwiazanie to kilka zmian wewnatrz budy i reorganizacja calego WC, ale to dopiero za tydzien albo 2, moze jeszcze jakies inne klocki sie pojawia i troszki sprzetu sie wymieni, bo planuje juz to od dawna, tylko czasu brak... Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Myslalem ze dzis zdarze jednak dlugo czasu zeszlo i komp narazie jeszcez w rozsypce.

Zalałem uklad czy wszystko jest szczelne i na szczescie git:) Grube weze jednak sie trudno bardzo ukladaja i bede musial powalczyc,

Konfig juz znacie. Litr Fesera wlany i jest tylko pol reza wiec te dwa litry co kupilem to nie przesada :]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez valdi200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek chę podziękować wszystkim tym ktorzy mi w jakikolwiek sposób pomogli i doradzili co z czym się je:) Pozdro dla WAS:)

 

Po drugie do tych ktorzy się wachają czy bawić się w WC. WARTO!!!

 

 

Układ złożony zalany i odpowietrzony.

Klocki & układ wezy:

Laing+oclabs>bwa122>mcw30 na SB>mcw30 na NB>Thermochill PA120.3>AquagraFX G92>Apogee GTX>EK Multitop res 250>Laing

 

Węże miały być poprawadzone inaczej ale nie złaczek kątowychto bylo niewykonalne wiec jest tak jak jest. Nic mądrzejszego nie wymyśliłem

 

Czas na kilka fotek...

 

 

Układ na sucho:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Thermochill dosc duzo zajmuje miejsca:

Dołączona grafika

 

Grill od Maniakalnego:

Dołączona grafika

 

Fesera zostało tyle:

Dołączona grafika

 

Tył budy:

Dołączona grafika

 

Czego oczy nie widzą...

Dołączona grafika

 

 

Tak było przed wodowaniem:

Dołączona grafika

 

A tak jest po :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Temperaturki:

Cpu Idle/stress 32/44 na rdzeniach. proc E8400

GPU:idle/stress: 37/44*C

 

 

 

NB 55*C na AC, Z bloczkiem 39*C

Wentyle wszystkie na minimum i jet cichutko. Pompki nie słychac wogole.

Edytowane przez valdi200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mętny ten kolor. Pentagramy w mojej opinii wieś. Może daj jakies UV diody czy cos bo w takim świetle kolor chyba nie wygląda najlepiej. Jak się sprawdzają te 'wyciszające" kieszenie na dyski ponieważ krążą rożne opinie. Nie wystarczyła by chłodnica 3x12cm bo ta na froncie chyba podgrzewa powietrze wewnątrz obudowy.

 

+ dobry wymiar węzy

+ ciekawe zamaskowanie zielonej karty

+ kolor budy = kolor zasilacza ładnie to z tyłu wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kądziel czytałes co napisałem? nie dało sie inaczej dać węży. chciałem gpu>nb ale za mało tam miejsca i tego tygona tam nie wcisne :/

 

Thx za krytyke i dobre słowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło całkiem ładnie :] Kolorek też fajny taki krwisty ^^ Fakt grubość węży popsuła ładne ułożenia, a szkoda. Mógłbyś napisać jak Xthermale na PA sobie radzą?? Myślę czy wziąć XT czy S-Flexa :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę czy jest wziąć czy S-Flexa :/

??

jakos nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...

Ja mam akurat na moim TC mam S-Flexy 1200 i tak szczerze powiedziawszy srednio jestem zadowolony... Szumia i jakos tak bez rewelacji to dziala, bardzo je skrecac trzeba i w sumie efekt tego wszystkiego raczej sredni.

Mam tez gdzies luzem jednego Xthermalka i pracowal fajnie, tylko jak to sie mialo do wydajnosci nie wiem, bo tylko na chwile go przymierzylem coby obsluchac. Jesli by sie okazalo ze jednak fajnie sobie daja rade to moze i ja sie skusze i dokupie jeszcze 2 szt :)

 

Valdi te temp co podales wyzej przy jakich ustawieniach tych Xthermalkow? Na ile V i ile RPM? W panel je wpinales?

No i oczywiscie jak sprawa glosnosci stoi? Nie szumi nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xthemale na prawie minimum sa ustawione i jest cicho.Podpięte pod panel. Na 12V powietrze jednak szumi przez chlodnice znacznie. Ale nie po to zaklada sie TC zeby wentyle halasowały :P

Temp w idle na standardowym napięciu. Niedługo sie pobawie w kręcenie tego procka bo taki zestawik nie moze sie marnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie porównywać wentylatory to nie bierzcie pod uwagę tylko obrotów ale też przepływ powietrza bo to on będzie tworzył główny hałas przy obrotach rządku 1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...