Skocz do zawartości
finalcell

Ga-p31-ds3l Vs Foxconn P35a-s

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ma sie sprawa z Abit IP35-E bo cena rozsądna 269 i do dostaniu u mnie w mieście

 

 

ps. do ilu musze podkręcić 2160 żeby wydajność była zbliżona do 4800+

Edytowane przez finalcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By E2160 miał wydajność X2 4800+@2,4GHz (o tego chodzi?) to tak ok 2,2GHz ale po co się bawić jak można odrazu lecieć po 3GHz?

Co do płyty to w zależności czego wymagasz. Jak IP35-E starczy jeśli chodzi o wyposażenie to bym nie dokładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz foksa ten gigabyte to kaszana mam go i narzekam jeśli chodzi o oc bo tak to w sumie fajna płytka.

Gigabyte P31 DS3L kaszana? Pierwsze słyszę :unsure: Mobo jest tanie i spokojnie wystarcza do OC takiego E2160 więc nie wiem czemu ma być kijowe.

 

BTW. Abit IP35-E dość dobre mobo, cena obecnie przystępna a dopłacać do Foxa o niemal takich samych możliwościach chyba niema sensu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie do PE P31 spokojnie spasuje i nie trzeba dopłacać.

 

Z drugiej strony niektórym mobo te lubi sprawiać psikusy... (reset ustawień).

Aczkolwiek jako że również ją posiadam i nic mi się z nią nie dzieje (jeden jedyny raz mi padły ustawienia - ale to był przez przypadek 2x reset) to mogę ją polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o te ustawienia jeśli będziesz miał szczęście to trafisz na dobry model i wszystko będzie ok, ja akurat nie miałem i przy każdym włączeniu kompa muszę wchodzić do biosu co jest bardzo irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...