Skocz do zawartości
magistrala

Jaki Lepszy Model?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam do was pytanie. Która karta będzie lepsza:

http://allegro.pl/item362485873_promocja_i...nd_edition.html

czy

http://allegro.pl/item365081222_twintech_8...0_ddr3_1ns.html

 

Drugie moje pytanie to czy ktoś ma z was w ogóle tego Twintecha a jak tak to jak się sprawuje. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać Twintecha :) Mam - polecam. Do niego dokupić regulatorek obrotów za pare złotych (albo podłączyć na 7V wentylki) i mamy cichutkie i wydajne chłodzenie (różnica między 12V a 7V to 1-2stopnieC w idlu). Co więcej, karta się bardzo ładnie kręci, a ten inno3d ponoć bardzo słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego napiszę tutaj. Otóż mam kartę graficzną taką jak w opisie Power Color HD3850 256bit/256MB RAM'u i zastanawiam się nad jej zmianą na coś mocniejszego. Niestety wbrew pozorom karta ta do NWN2 z dodatkiem Maska Zdrajcy jak i do Wiedźmina słabo się nadaje. Próbowałem ją podkręcać i dużego skoku w wydajności się nie odczuwa. I dlatego moje pytanie jest następujące. Czy opłaca mi się ją sprzedać dołożyć z około 200zł do GF88GT lub trochę więcej do najtańszego 88GTS?? Jak myślicie będzie odczuwalna różnica w szybkości działania gier na + ?? Czekam na wszelkie sugestie i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są testy, ale od tych słupków to już w głowie się kręci :) po prostu jak kupowałem pół roku temu tego HD to po przesiadce z 79GS dawał radę, ale człowiek czuje taki niedosyt, że wie iż może jego komp więcej a tu <_< . A opłaca się brać GTS'a czy to już przerost formy nad treścią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...