Skocz do zawartości
Conti

Test Programów Av KŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jakoś nie mam zaufania do KomputerŚwiata i ich testów i recenzji, ale to jest jeden z nielicznych dostępnych testów programów AV.

I co w nim widzimy. Z jednej strony Kaspersky v7 na 1-wszym miejscu - to jestem w stanie zaakceptować 8O.

Ale nod32 v3 dopiero na 5-tym, poprzedzony przez F-Secure (dobry program, więc ok), ale NortonAV i G-data.... Czyżby spadek formy noda, z tego by tak wynikało.

Smutna jest też sprawa darmowych AV - Avira na miejscu 10-tym, ostatnim .... kiepsko z wykrywaniem, jeszcze gorzej z unieszkodliwianiem....

 

Wg tego testu liczą się tylko

KasperskyAV v7

F-Secure AV 2008

od biedy

Norton AV 2008

G-Data AV 2008

 

Począwszy od noda32 v3 z wykrywaniem i leczeniem już kiepsko.

 

Bardzo to intrygujące.

 

 

P.S.

ALE biorąc pod uwagę, że 2 dni temu po aktualizacji, nod32 v3 zaczął się upierać, że plik wykonawczy testdriveunlimited.exe to nieznana odmiana wirusa, mogę uwierzyć w jego kiepską kondycję ...

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avira AntiVir Premium 8O

 

Polecam zapoznac sie z niezaleznymi testami m.in.: http://www.av-comparatives.org/seiten/comparatives.html

 

Dołączona grafika

 

inny ranking:

 

Dołączona grafika

 

 

Wczesniej mialem NOD'a - polecam Avire, jest skuteczniejsza i przy tym nie obciaza komputera a moze nawet jest ciut lzejsza od nod'a.

Testow AV jest sporo w serwisach zagranicznych wystarczy poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...