Skocz do zawartości
borsuk_1

Uszkodzona Sieciówka Wifi?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem tyczy się karty sieciowej w laptopie z siga. Ostatnio tak jakby nie chciała się włączać tj. po włączeniu w programie/panelu nie znajduje żadnych sieci a dioda sygnalizująca włączenie nie świeci. Ta karta to Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection (sprawdzane Everestem). Wskazywałoby to na jej uszkodzenie i kierunek gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tyczy się karty sieciowej w laptopie z siga. Ostatnio tak jakby nie chciała się włączać tj. po włączeniu w programie/panelu nie znajduje żadnych sieci a dioda sygnalizująca włączenie nie świeci. Ta karta to Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection (sprawdzane Everestem). Wskazywałoby to na jej uszkodzenie i kierunek gwarancja?

Zmień port PCI albo sprawdź na innej mobo. Jeśli dzieje się to samo - kierunek gwara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś kombinacja klawiszy odpowiada za włączenie sieciówki? Nie wiem jak w ibm ale w mojej toshibie można włączyć/wyłączyć na 3 sposoby.

No wiem, w moim Thinkpadzie to jest Fn+F5, ale jak tam klikam 'Power On' to nic z tego, a powinna zaświecić się zielona dioda i wyświetlić w tym programie, że działa.

 

zazwyczaj nie jest wbudowana tylko siedzi na slocie minipci - można sprawdzić w innym lapku

Czyli, żeby rozkręcić go, wyjąć ją i podłączyć gdzie indziej?

 

EDIT: Okazał się problem wyłącznie z driverami, reinstall systemu rozwiązał kłopot

Edytowane przez borsuk_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...