Skocz do zawartości
barder90

Samsung Digimax S760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

niedawno zauważyłem ciekawą promocję w Neonecie. Mianowicie aparat cyfrowy Samsung S760 za 199zł. Ostatnio także zaczyna mi brakować aparatu cyfrowego. Więc postanowiłem powiązać jedno z drugim :wink:

Szukając opinii o tym modelu wpadłem na TEN test. I w zasadzie nic więcej...

Dlatego chciałbym się poradzić co sądzicie o tym kompakcie? Czy jest to opłacalny zakup dla początkującego?

Od aparatu wymagam głównie:

- niezawodności,

- prostoty obsługi,

- i ładnych zdjęć.

Niestety brak mi doświadczenia więc nic więcej w zasadzie nie jestem w stanie wyegzekwować od aparatu który ma być użytkowany okazyjnie oraz dla zabawy i "uchwycenia chwili" :razz: Więc proszę o wasze opinie o tym modelu Samsunga.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ten Samsung jest lepszy od Canona Powershot A610? Tylko ten aparat cyfrowy miałem trochę dłużej w rękach więc byłby punkt porównania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego a nie wiesz od kiedy są te aparaty w tym Neonet? Bo chciałbym jechać do tego sklepu ale w Warszawie go nie ma najbliższy aż w Teresinie. A że mam tam rodzinę to bym wpadł po drodze ale nie chce jechać na darmo :/ W tej reklamie właśnie nie wyłapałem od kiedy obowiązuje promocja.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no właśnie tylko że tam w tej gazetce co jest na ich stronie nie ma tego aparatu. Tylko w tv widziałem :/ no cóż przejadę się luknę i zdam relacje :D

W gazetce jest na ostatniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy na jakimś super aparacie. Mi zależy na tym aby robił zdjęcia, dało sie zrzucić na kompa. Nie zamierzam bawić się w fotografa. Chcę aby tylko porobić pamiątkowe fotki. I chyba 7,2 MPix to sporo i zdjęcia powinny być ostre i nawet ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z solidnością - tzn. czy sprawia wrażenie solidnego ?

Aparat fotograficzny jest do robienia zdjęć.

Jeżeli lubisz rzucać sprzętem to polecam Olimpusa serię SW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów S760.

 

W sumie jest to mój pierwszy aparat cyfrowy, ale nie pierwszy którym robiłem zdjęcia i się bawiłem i s760 wypadł moim zdaniem calkiem nieżle. Aparat naprawde godny uwagi zwłaszcza, za tak smieszne pieniadze jak 199zł. Zdjecia sa dobrej jakosci i nie są rozmazane. Musze przyznac, że najbardziej zaskoczyło mnie zdjęcie( najwiekszy zoom optyczny+cyfrowy) zdjęcie zrobione dla jadącego skutera( wszystko pieknie i ładnie, 0 rozmazania)... A co do solidności to jest taki sobie bo jest bardzo mały... Osobiście Polecam Śpieszcie sie do NEONETA w moim mieści 1h po otwarciu sklepu został tylko 1 egzemplarz ( który lezy teraz u mnie na półce).

 

 

 

 

--------------------

Każdy morderca jest czyimś sasiadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kogoś kto kupował w neonecie- coś dają do tego aparatu? (pokrowiec, kable etc?), i drugie- mają tam może przy okazji karty sd 2-5GB w akceptowalnych cenach?czyli poniżej 30 zł za 2gb ew poniżej 50 za 4GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do aparatu dostajesz kabel, cd, instrukcje,pasek na reke i baterie. a co do kart to w neonecie sa 1gb za 19zl, 2gb za 40zl a wiekszych to juz chyba nie maja bys musial se najwyzej z allegro zamowic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, nawet ci się nie chce szukać?

 

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfro...53-samsung_s760

 

co do recenzji to jest dość dobra s730, ale ciężko powiedzieć na ile podobny jest s760(prawdopodobnie inna matryca, na pewno trochę inna optyka

http://www.trustedreviews.com/digital-came...Samsung-S730/p1

 

z tego co wiem w neonecie równolegle sprzedają model D760 który różni się ... obróconym o 90 stopni ozdobnym paskiem na obudowie.

Edytowane przez Gerlath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do aparatu dostajesz kabel, cd, instrukcje,pasek na reke i baterie. a co do kart to w neonecie sa 1gb za 19zl, 2gb za 40zl a wiekszych to juz chyba nie maja bys musial se najwyzej z allegro zamowic....

Masakrycznie drogo te karty.

Do takiego aparatu wystarczy najzwyklejsza kingstona.

Na allegro 1GB jest za 6,50zł z adapterem.

Za 21zł masz 2GB od razu z czytnikiem.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres, nie dodałeś tylko:

"Wysyłka firmą pocztową, opłata zawiera VAT22% oraz koszty pakowania i przygotowania towaru do wysyłki.

Wysyłamy wyłącznie po wpłacie na konto, stawka zależy od ilości zamówionych sztuk:

1 szt - 10 zł

2 szt - 16 zł

3 szt - 22 zł

dopłata do przesyłki priorytetowej 1,50 zł

Z uwagi na promocyjny charakter niniejszej aukcji oraz bezpieczeństwo przesyłek wysyłamy maksymalnie 3 sztuki w jednej przesyłce."

 

i "brak możliwości odbioru osobistego" -

 

i dodam od siebie- nigdy nie kupię od takiego oszusta który będzie twierdził że polecony kosztuje 10, 16 lub 22zł.

 

jak dodasz te "koszty pakowania, i wysyłki " to przestaje być takie super, a jak karta padnie to

a) płacisz za odesłanie

b) za kartę 1gb dostaniesz 6,50,

 

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie przykładowe foty:co do szczegółowego opisu to wam nie pomoge bo nie jest to moja pierwsza cyfrowka i nie jestem fotografem, skorzystajcie z google to znajdziecie opis. Zdjecie bety i skutera zrobione na maxi zoomie ( sory ze zamazalem twarze ale nie chce zyby pozniej kumple sie czepiali)

post-160002-1212306718_thumb.jpg

post-160002-1212307030_thumb.jpg

post-160002-1212307054_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, aberracja nawet w pomniejszonych rzuca się w oczy :/

 

Bardzo bylbym wdzieczny jak bys wyjasnil ocb z ta aberracja??!! I po czym ja zauwazac, jak wczesniej pisalem jest to moj pierwszy aparat a ja jestem poczatkujacy amator...

 

Z tego co wyczytalem w necie i obejrzalem pare fot z ta aberracja to krawedzie sa wszedzie fioletowe... ja u siebie dostrzeglem to tylko na focie z beta i to tylko tam gdzie jest czarna barierka . A moze aberracja to cos innego Kaeres jak mozesz to wytlumacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bylbym wdzieczny jak bys wyjasnil ocb z ta aberracja??!! I po czym ja zauwazac, jak wczesniej pisalem jest to moj pierwszy aparat a ja jestem poczatkujacy amator...

A trudno w google wpisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...