Skocz do zawartości
plastekk

Zwieszki Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma msi na am2 i myszkę na PS2 i klawę też na PS2. Wszystko chodziło fajnie aż do momentu kiedy naciśnięcie na klawisz powoduje zacinanie się komputera i pomaga tylko restart. Czasami przechodzi dobrze czasami nie. Kupiona została nowa klawiatura na ps2 i to samo. Wgrałem nowy system i też jest to samo. Jak kupie klawiature na USB to problem zniknie? Prosiłbym o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal jakiegoś linuxa z CD. Jak w nim będzie to samo, to wina płyty najwyraźniej. Może być uszkodzona.

Jeśli będzie ok, to wina systemu - jakaś aplikacja/sterownik ma problem.

 

Jak masz możliwość, to pożycz od kogoś klawiaturę USB i sprawdź wcześniej zanim kupisz. Myślę, ze to rozwiąże problem.

 

Dzieje się tak przy naciskaniu konkretnego klawisza/klawiszy czy dowolnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzi bez OC, bo to nie mój komputer więc mi to lekko mówiąc wisi. Problem troche nietypowy dlatego załozyłem ten watek.

 

Chociaz przypuszczam ze moze tez grysc sie neostrada z tym. Wcześniej kumpel grał pól dnia w GRIDA a potem zainstalował sobie wszystkie aplikacje do neo i juz coś zaczeło się źle dziać. Chociaż teraz po odinstalowaniu i odczepieniu modemu jest to samo ;/

 

W takim razie pożyczyć klawiature na usb i próbować coś działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neostrada i klawiatury to czarna magia.Ja miałem restarty na początku korzystania z kompa przez klawiaturę usb i neo. Jakby były problrmy z klawiaturą USB to posprawdzaj inne porty.

 

Jednak ja stawiam na płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...