Skocz do zawartości
MaTiX_lama

Wymiana Paru Części, A Zasilacz.

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję sobie wymienić kilka części w moim już dość starym kompie (specyfikacja w sygnaturce). A więc chcę kupić:

Intel Core 2 Duo E8400

ASUS P5K Pro

2x2GB RAM OCZ 1066MHz

GeForce 9600GT

Teraz pytanko, czy mój zasilacz nie będzie za słaby by udźwignąć ten nowy sprzęt? IMO powinien starczyć, ale wolę się upewnić, żeby potem niespodzianek nie było ;) Mile widziane są też komentarze co do słuszności wyboru przez mnie poszczególnych części ;) Tak BTW jaką kartę graficzną lepiej kupić, GF9600, czy może GF8800? A może w ogóle watro zapłacić dwa razy więcej i kupić GF9800?

 

Pzdr B-)

Edytowane przez MaTiX_lama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, żeby nie zakładać nowego tematu ;) Naszło mnie przed chwilą kilka pytanek ;) Sądzicie, że te części, które wymieniłem w pierwszym poście to dobry zestaw? Grafe kupię jednak GF8800 (jeszcze nie wiem czy GT, czy GTS), ale jak reszta? Kompa używam główne do siedzenia na necie, robienia muzyki i grania. Dobrze by było, gdyby dało się też go trochę podkręcić ;) Największe wątpliwości budzi u mnie płyta główna; czy nie lepiej byłoby kupić coś na chipsecie NVIDIA? I jak z RAMami czy warto kupować 1066MHz (nie każda płyta obsługuje), czy lepiej tańsze 800MHz? Wszystkie wymienione części (+ ewentualnie jeszcze jakieś dobre chłodzenie procka) mają się mieścić w granicach do ok. 2000zł.

 

Pzdr B-)

Edytowane przez MaTiX_lama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...