Skocz do zawartości
MAT83

Jaki Kupić Cichy Dobry Zasilacz, Dysk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długiej przerwie, mam do was specjalistów kilka pytań, otóż pracuje obecnie na takim zestawie:

- AMD x2 3800+ Toledo (o/c 3000MHz) soc. 939

- Asus A8n-sli premium

- DDR 4x512 corsair

- HDD 250GB samsung

- VGA 7900GS O/C

- DVD-RW

- X-FI FATALITY PRO

- sieciówka bezprzewodowa

TO wszystko ciągnie ZASILACZ tagan 380w - jakos sobie radzi (kilka razy w grach sie komp wyłączył)

 

Postanowiłem wymienić tego dziadka na coś nowego mocnego a zarazem cichego.

Z czasem chce dokupić dysk 500-750GB cichy lub zbliżony do samsung którego posiadam oraz dobrą karte graficzną.

Na zasilacz do wydania mam 250zł+-

Prośbe kieruje do Was o dobór dobrego zasilacza do tej konfiguracjiz z mocną k. graficzną 8800gt/gts(może kiedyś sli) i drugim dyskiem twardym 500-750GB (jeśli chodzi o dysk to co obecnie jest ciche?).

 

Za porade z Góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zasiłkę, to jeśli jesteś w stanie zrobić fanswap, to Corsair 450W CNPS-VXEU450. Jeśli jednak nie możesz go zrobić (gwarancja, brak umiejętności etc.) to dobrym wyborem będzie BeQuiet albo Amacrox z serii Frei Erde.

 

TUTAJ masz temat traktujący o zasilaczach ;)...

 

Jak dysk twardy, to tylko Samsung F1 640GB ;)

Edytowane przez D3NV3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...