Skocz do zawartości
Grinch

I tygrysek znowu wygrał

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej Michalczewski nas nie zawiodl czego nie mozna powiedziec o naszej reprezentacji :?. Lipa poprostu :?.

Nas?

Przeciez to juz niemiec

A moze "Nas" w sensie tych, którzy mu kibicuja, nie Pomyslales o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Michalczewski nas nie zawiodl czego nie mozna powiedziec o naszej reprezentacji :?. Lipa poprostu :?.

Nas?

Przeciez to juz niemiec

A moze "Nas" w sensie tych, którzy mu kibicuja, nie Pomyslales o tym?

A moze nie

jak zauwazyles

 

nas nie zawiodl

i

 

naszej reprezentacji

jezeli pisze "naszej reprezentacji", to na pewno nie mowi o chinskiej, prawda? A skoro nas i naszej pojawiaja sie w tym samym zdaniu, wedlug mnie chodzi o nas, polakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu widze, ze czepliwy jestes. Owszem piszac nas mialem na mysli polakow i jednoczesnie kibicow. Bo mow co chcesz, ale dla mnie Michalczewski jest polakiem, to ze parenascie lat temu wyjechal to nie znaczy ze stal sie niemcem, dobrze wiesz jakie wtedy byly czasy i jezeli zostalby w polsce nie osiagnol by tego wszystkiego (czyt. 48 wygranych walk), dlatego nie zgodze sie z toba :bij: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu widze, ze czepliwy jestes. Owszem piszac nas mialem na mysli polakow i jednoczesnie kibicow. Bo mow co chcesz, ale dla mnie Michalczewski jest polakiem, to ze parenascie lat temu wyjechal to nie znaczy ze stal sie niemcem, dobrze wiesz jakie wtedy byly czasy i jezeli zostalby w polsce nie osiagnol by tego wszystkiego (czyt. 48 wygranych walk), dlatego nie zgodze sie z toba  :bij: .

To mialem na mysli ale nie wszyscy widac zrozumieli...a tlumaczyc mi sie nie chce. :wink:

Michalczewski - niemiec :? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że gośc wyjechał, nie znaczy że nie jest Polakiem. Tak samo reprezentacja Polski w piłce Nożnej. Dudek gra w Liverpoorze, Olisadebe w Panatinaikosie, Hajto w Schalke, to nie znaczy, że są innej narodowości. Gratulacje dla Michalczewskiego za zwycięstwo, o footbalu zamilknę, bo szkoda gadać, żeby tak zjebać akcję. ( wrazei gdyby cenzura wcięła ---> z.jebać) :wink:

 

Odkąd j e b a to przekleństwo ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem walkę w pubie i jakoś nas ujęła atmosfera bokerskiego ringu...

mamy takie ustrojstwo do mierzenia siły uderzenia - wczoraj właściciel tego goowna nieżle zarobił a ja mam wybite kostki w prawej ręce :?

padł nowy rekord - 947

wracając do walki:

czarnuch nie był zły tylko siem wystraszył darka i dopiero póżniej wtopił. tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...