Skocz do zawartości
Ozzy_diamond

Myszki i klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

co do myszki odradzam ci kupowanie A4tech bo to jest taka kicha z tych myszek ze hej sam w ciagu 1 roku wykonczylem 8 myszek A4tech (2 optyczne i 6 zwyklych)teraz tez bede zmienial mysze i naj lepszym wyborem bedzie Logitech MX 500

a co do klawy to do grania wystarczy najzwyklejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chcesz dluzej pograc na jednej myszy (oczywiscie z jakims tam luksusem, a nie ze tu nie zadziala a tu cos) to odrazu kupuj logitecha - jeszcze nigdy sie nie zawiodlem a mialem ich juz z 6 - nie dlatego ze sie szybko psuly, tylko dosc profesjonalnie :lol: gralem w q3 i mialem 'sponsora' ktory myszki zalatwial za friko :> i tak szczerze to na kazdej z nich mozna by jeszcze grac.

Teraz polecam mx500 jeszce nie mialem go w dloni ale z tego co pytalem to jest miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile kapusciochy masz. Jezeli z 550 pln to caly zestaw logitecha. Klawa z milionami klawiszy a do tego mx500.

Na myche sam choruje ale jescze mnie nie pogielo zeby dac 230 pln za myche wiec sam kupie za niedlugo intelli mouse nawigator 3.0 - ponoc jest super a kosztuje okolo 150pln.

Chce ktos kupic uzywanego 3 miechy Logitech Cordless mouse (radiowa) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do myszki odradzam ci kupowanie A4tech bo to jest taka kicha z tych myszek ze hej sam w ciagu 1 roku wykonczylem 8 myszek A4tech (2 optyczne i 6 zwyklych)teraz tez bede zmienial mysze i naj lepszym wyborem bedzie Logitech MX 500 

a co do klawy to do grania wystarczy najzwyklejsza

8 -słownie "osiem" -myszek w rok :?: :!: :?: :!:

To co ty tymi myszami robisz?? Orzechy tłuczesz :?:

 

Ja mam tego samego WWW-11 A4Tech od czterech lat i nawet mi się nie zacina a czyszcze ją bardzo sporadycznie...

 

 

Co do głównego tematu to:

Co do myszy polecam własnie tego WWW-11 A4Tech a co do klawiatur to najtańszy model A4Tech za 25 na WGK. Mam taką kalwiaturę i jest naprawde bardzo dobra. Bez żadnych multimedialnych klawiszy z których i tak nie korzystam (miałem drugą klawiaturę -multimedialną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przeczytaniu testu na sirius.pl postanowiłem zmienic klawierkę na model Microsoft Multi Media. Cena była zachęcająca, 99 zł za klawiaturke dobrego producenta z kilkoma jak się później okazało bardzo przydatnymi klawiszami multimedialnymi, była niewygórowana. No i nie zawiodłem się, klawiaturka w bardzo ciekawym, ciemnografitowo-białym kolorze prezentuje się znakomicie rowniez pod wzgledem wykonania i ergonomii. Więc jesli chcesz kupić dobry sprzęt za niewielkie pieniądze to jest to ciekawa propozycja.

Tutaj krótki opis:

]http://www.sirius.pl/art.php?id=66&typ=tes...59&pid=18[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przeczytaniu testu na sirius.pl postanowiłem zmienic klawierkę na model Microsoft Multi Media. Cena była zachęcająca, 99 zł za klawiaturke dobrego producenta z kilkoma jak się później okazało bardzo przydatnymi klawiszami multimedialnymi, była niewygórowana. No i nie zawiodłem się, klawiaturka w bardzo ciekawym, ciemnografitowo-białym kolorze prezentuje się znakomicie rowniez pod wzgledem wykonania i ergonomii. Więc jesli chcesz kupić dobry sprzęt za niewielkie pieniądze to jest to ciekawa propozycja. 

Tutaj krótki opis:http://www.sirius.pl/art.php?id=66&typ=test&aid=59&pid=18[/url]

Może i bym ją kupił gdyby nie uprzedenia do producenta...

Wystarczy mi że mam WinXP w komputerze... Więcej nic od Microsoftu nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przeczytaniu testu na sirius.pl postanowiłem zmienic klawierkę na model Microsoft Multi Media. Cena była zachęcająca, 99 zł za klawiaturke dobrego producenta z kilkoma jak się później okazało bardzo przydatnymi klawiszami multimedialnymi, była niewygórowana. No i nie zawiodłem się, klawiaturka w bardzo ciekawym, ciemnografitowo-białym kolorze prezentuje się znakomicie rowniez pod wzgledem wykonania i ergonomii. Więc jesli chcesz kupić dobry sprzęt za niewielkie pieniądze to jest to ciekawa propozycja. 

Tutaj krótki opis:http://www.sirius.pl/art.php?id=66&typ=test&aid=59&pid=18[/url]

Może i bym ją kupił gdyby nie uprzedenia do producenta...

Wystarczy mi że mam WinXP w komputerze... Więcej nic od Microsoftu nie chce...

Ja tez początkowo z mieszanymi uczuciami podchodziłem do sprawy dania zarobić Microsoft'owi :P :wink:

Ale niech Billy ma!! Bo cos ostatnio cieńko przędzie i podobno juz nie jest najbogatszy :lol: 8O ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszki idealne do gier i sprawdzone - logitech mx 500 logitech dual optical microsoft intelli mouse explorer 3.0 (od najdrozeszej ceny to gdzies ok 220 180 150)

 

 

klawiaturka polecam logitech internet navigator second edition (piekielnie wygodna w pisaniu i pasuje kolorystycznie do tych myszek :D (180-200 pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem sobie rok temu Microsoft Natural Pro. Jest zaj... wygoda. Na poczatku co prawda moglem sobie palce polamac na nie, ale z czasem zmienilem zdanie.

Co do Logitecha to jest wyczesany. Taki sprzet sluzy przez lata (o ile ktos sie nie podnieca za bardzo i nie wali w klawisze przy graniu). Jedyna wada w nim to to, ze nie jest dzielona. Ogolne fajna sprawa, malo fajna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Profesjonalny Logitecha ... który polecam: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6293

a jak nie masz zamiaru wydawać takiego hajsu na klawe+mysz to proponuje to:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5758

Obie propozycje sa dobre z tym ze osobiscie do gier nie bralbym bezprzewodowej myszki, o ile w rts rolpleyach itp roznicy miedzy kablem nie widac to przy fpp ta roznica juz bedzie widoczna w precyzyjniejszym celowaniu i w bardzo szybkich obrotach. Co do zestawu to polecam osobno myszke na kablu i klawiature logitecha (internet navigator se) razem wyjdzie gdzies ok od 350-420 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do myszki odradzam ci kupowanie A4tech bo to jest taka kicha z tych myszek ze hej sam w ciagu 1 roku wykonczylem 8 myszek A4tech (2 optyczne i 6 zwyklych)teraz tez bede zmienial mysze i naj lepszym wyborem bedzie Logitech MX 500 

a co do klawy to do grania wystarczy najzwyklejsza

8 -słownie "osiem" -myszek w rok :?: :!: :?: :!:

To co ty tymi myszami robisz?? Orzechy tłuczesz :?:

 

Ja mam tego samego WWW-11 A4Tech od czterech lat i nawet mi się nie zacina a czyszcze ją bardzo sporadycznie...

 

 

Co do głównego tematu to:

Co do myszy polecam własnie tego WWW-11 A4Tech a co do klawiatur to najtańszy model A4Tech za 25 na WGK. Mam taką kalwiaturę i jest naprawde bardzo dobra. Bez żadnych multimedialnych klawiszy z których i tak nie korzystam (miałem drugą klawiaturę -multimedialną).

tak do slownie osiem ( 8 ) w rok

modele :

SOLO 215, SWW-21 x3, OK-720, WWW-25 i OPTO 315 x2

orzechow nimi nie tlucze normalnie sobie gram po necie smigam po kilka godz. a jak przychodze do sklepu to dorazu sie mnie pytaja sie od wejscia " co znowu mysz" i tak sie to kreci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee! Tylko nie a4tech WWW11!!! Miałem tą mysz rok - i co moge o niej powiedzieć? Hmm - na początku wydawała mi sie być dobra, ale po tym roku zrąbała się :( Teraz lece na mojej 1 myszce jaką miałem - strasznie niewygodna, a kasy niet wiec musze siedziec na tym przekleństwie (Microsoft IntelliMouse 1.1A).

 

Chciałbym kupić wmiare dobrą, ale nie drogą mysz - co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee! Tylko nie a4tech WWW11!!! Miałem tą mysz rok - i co moge o niej powiedzieć? Hmm - na początku wydawała mi sie być dobra, ale po tym roku zrąbała się :( Teraz lece na mojej 1 myszce jaką miałem - strasznie niewygodna, a kasy niet wiec musze siedziec na tym przekleństwie (Microsoft IntelliMouse 1.1A).

 

Chciałbym kupić wmiare dobrą, ale nie drogą mysz - co polecicie?

Widocznie to kwestia upodobań bo mi ta www-11 caukowiście wystarczy i jak by się taka pojawiłaz opryką i USB to bez wachcania bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje sa dobre z tym ze osobiscie do gier nie bralbym bezprzewodowej myszki, o ile w rts rolpleyach itp roznicy miedzy kablem nie widac to przy fpp ta roznica juz bedzie widoczna w precyzyjniejszym celowaniu i w bardzo szybkich obrotach.

haha, chyba na a4techu :P

dobre, nie miales porzadnej myszki bezprzewodowej w lapie najwyrazniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mychy ;) :

1.Microsoft Inteli Mouse optical 100-120zł

2.Microsoft Inteli Mouse Explorer 3.0 150-180zł

3.Logitech Dual Oprical -200zł

4.Logitech MX300 -200zł

5.Logitech MX500 -230zł

6.Logitech MX700 -340-380zł

 

Klawy:

1.Logitech Internet Keyboard OEM ok 60zł

2.Logitech office Internet Keyboard OEM 75-80zł

3.Logitech Internet Navigator Keyboard 160zł

4.Logitech Internet Navigator Keyboard Special Edition 200zł

5.Ew. Jakis microshit za >50zł

 

Podkładki pod mysz[jezeli wybrales jedna z tych z microsofta to by sie przydala ;) ]:

1.Raindrop od Allsopa [www.allsop.prv.pl] 38zł

2.func surface 1030 [http://sklep.intertop.pl/] 140zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile chcesz wydac na myche i klawisze co do klawiszy to ci nie doradze ale myszka tylko mx500 no chyba ze potrzebujesz jeszcze miec bez przewodowa to wtedy mx700 (rozni sie od mx500 tylko wlasnie ze jest bezprzewodowa) mam mx500 i poprostu jest super wyprofilowanie prawie jak piersi kobiece :) do tego optyczna super precyzyjna, gram duzo w gry i nie mam problemow , optyka zostala masakrycznie poprawiona P.S. od kad ja mam (pare dni) za kazdym razem gry wlaczam komputer i nawet sie jeszcze system nie zaladuje kalde reke na mx500 i sie slinie :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam klawe ktora ma >5 lat ;) planuje zakup Logitech Internet Keyboard OEM, Moja mysz to M$ IE 3.0... niestety na razie mam zwykla szmaciana podkladke,ale planuje zamowienie allsopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie propozycje sa dobre z tym ze osobiscie do gier nie bralbym bezprzewodowej myszki, o ile w rts rolpleyach itp roznicy miedzy kablem nie widac to przy fpp ta roznica juz bedzie widoczna w precyzyjniejszym celowaniu i w bardzo szybkich obrotach.

haha, chyba na a4techu :P

dobre, nie miales porzadnej myszki bezprzewodowej w lapie najwyrazniej

haha chyba nie grales w zadna gre fpp w multiplayu na lanie z dobrymi zawodnikami masz male szanse uzywajac radiowej

 

co do myszek to mialem mx 700 i innego logitecha to wedluc ciebie zle myszki tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...