Skocz do zawartości
rafix6814

Robocube Worklog

Rekomendowane odpowiedzi

odpust??

 

miałem wielkie nadzieje a Ty to spier....

ale nie wszystko stracone...

1 kolor 1!!!! jeśli chcesz 2 to musisz je z gową porozmieszczać , a ta twoja choinka to jest coś co sni mi sie w najgorszych koszmarach...

 

prosze Cie popraw to nie bedziesz żałowal ,reszta bardzo fajna ogólnie najs dżob :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpust ?!

 

Jeśli zestaw kolorów odpowiada rafix6814`owi i tak miał to zaplanowane to nic nam do tego - to jemu ma się to przede wszystkim podobać.

 

Do tego warto zauważyć ogrom pracy włożonej w tą skrzynkę wykonaną od podstaw (:!:), trzymanie się jednej według mnie przemyślanej idei, a do tego jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie.

 

Już na tym etapie jest czego pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo tragedii nie ma ale powinieneś oszczedniej z kolorami podswietlenia zadziałać... oraz szczerze ale to bardzo szczerze uważam, ze to POPRUSZENIE czarną farbą w kropeczki to kaszana ;) pwoduje to brudny wygląd i psuje efekt wg mnie i to bardzo...kolorystyka tego moda sugeruje HI TECH a to jest zakurzony TECH ;)

 

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory wentylków są ok, jak by był tylko jeden to było by to za monotonne.

Co do przypruszenia czarną farbą to właśnie bez tego by malowanie wyglądało mdło.

Generalnie nie mój styl, ale Rafix robi sprzęt dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żeście mnie pojechali :sad:

 

takie miałem zamierzenia od początku budowy dwa kolory bo uv sie nie liczy

wszystkie wiatraki świeca w uv dwa zielone na bokach ( one posiadają podświetlenie ale tez uv ) i dwa pomarańczowe 80 na górze no i farba pomarańczowa którą malowałem tez reaguje na uv

tylko w zasilaczu jest dark green ale zniknie on jak i cały zasilacz ponieważ ten co mam troszkę słaby

i będzie zwykły czarny więc troche sie przyciemni w tym rejonie

prawdzie powiedziawszy kolory nie są takie rażące w rzeczywistości

spróbuje zrobić lepsze fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dałoby rade ten zielony z góry wyrzucic ???... na dole zieleń na górze pomarańcz ?? mozesz odkręcic i zrobić fotkę wtedy ??

 

chwilowo nie bardzo ponieważ to wentylator chłodzący zasilacz a i tak sie grzeje a bez niego spłonie

ale mam dwa zielone 80 przykręcę zamiast tych pomarańczowych i sie zobaczy

wywale uv i wstawie dwie zielone katody

hmm zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy pewnie będzi idealnie, chociaż tak jak pisałem jakbyś odrzucił zieleń z góry miałbyś podział na strefy - chociaz nie mam pojecia jak by wyszło....

 

ale ale zamiana na zieleń też może być ciekawa... buda stalowo-pom + zielone wentyle... moze być ciekawie.

 

Czekam na fotki. Sama buda: bardzo ciekawy pomysł i czekam na całkowite wykończenie... najwyżej pominę zdjęcia nocne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak więc po zmianie gamy kolorów

oraz aparatu zdjęcia nie są rozmazane tak bardzo

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wywaliłem dwa pomarańczowe

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

z włączoną katodą w sumie dwiema zielonymi

jest już naprawdę jasno w pokoju :lol2:

ale jak jest jeden kolor czuje sie taki nie smak w moim odczuciu

co powiecie na to, dwie niebieskie katody na spodzie

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ta fotka mi sie najbardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce wyglada super:)

Moze zielone katody dorwij:)

 

Dołączona grafika

ps. do moderów, wiem że nie wolno cytować obrazka ale link prowadzil do fotosika...i nie wiedzialem jak wskazac fotencje:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie... zieleń... ten kolor akurat najbardziej lubię... ale jeden kolor to wygląda super... Na dole niebieski... może nie jest na fotkach super, ale założę się że w rzeczywistości łamie tę jednostajność zieleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są dwie katody zielone

 

jeszcze tylko mała zmiana a mianowicie zasilacz co za tym idzie zniknie zielona 120 na górze

zamocuje niebieskie katody bezposrednio pod tacką od płyty bo narazie są podłożone pod obudowę celem zdjęć

mam nadzieje ze troche przesłoni światło emitujące przez katody albo zmatuje jeszcze papierem ściernym

troche poukładam kabelki i to narazie będzie koniec prac za do lata jak sie zrobi troche cieplej bo troche namarzłem sie w garażu :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem

kupiłem nowy zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W

problem polega na tym ze gdy ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m katody przy włączonym komputerze wziecha

na karcie zapala sie dioda ze błąd z + 12

przekopałem Google przeczytałem mase tematów i najczęściej padała odpowiedz zeby przełozyć do innego molexa zasilanie katod

zrobiłem to i nic to nie daje dodam jeszcze ze nie mam nic podłączone na tej wiązce

może jakiś filtr lub kondensator zeby załagodzić spadek napięcia albo jakiś układ ""miękkiego startu"" :lol2:

kupiłem zasilacz prawie za 370 pln a tu taka niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...