Jump to content

Sobota

Stały użytkownik
 • Posts

  1098
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sobota

 1. Mógłbyś kolego jakieś foto wrzucić dla potomnych? :)
 2. Gra u mnie działa w porządku (singiel). Dobra optymizacja, spokojnie można na 9800GT po OC i tak samo x3 425 grać na 1920x1200. Gra się przyjemnie, i trzeba przyznać twórcy pomyśle zarówno nad atrakcjami jak i samą fabułą. Generalnie gra zasłużyła na spory plus.. Przynajmniej odemnie. ;) Jedyne co mogę zarzucić to ewentualna długość rozgrywki.
 3. A jak jest z OC w przypadku Athlonów z C3? Podobny przyrost jak w Phenomach (~200MHz)?
 4. Ja tez decydowanie obstawiam klawiaturę, jednak wolałem się upewnić.
 5. Czasami dzieją mi się dziwne rzeczy z klawiaturą, przestają działać klawisze mam tylko Ś,ć,ó itp symbole pod zupełnie niepowiązanymi klawiszami. Pozostałe klawisze zmieniają diametralnie funkcje. Wklejka #393052 | Wklej.org Z góry dziękuje
 6. Ja wczoraj miałem podobny problem, siedzę przy komputerze przeglądam neta- wiec sprzęt praktycznie w idle. A tutaj nagle komp zgasł, czarny ekran zero reakcji jak wyłączony całkowicie. Przerwy w dostawie prądu nie było. Co najciekawsze- wyłączyłem listwę i ponownie ją włączyłem i komp działa. Łączy nas podobne mobo, a wiec w razie czego obstawiam na nie winę.
 7. Spróbuj programowania siłowego..
 8. Sobota

  Mafia 2

  A gdzie to wrzucić?
 9. Sobota

  Mafia 2

  Tego moda jeszcze chyba nie było: Car full damage Zniszczenia aut stają się bardziej realistyczne
 10. Popieram Kwazora- najprawdopodobniej opłacalność nikła. W porównaniu do AMD i5 wersje bez "K" są już 100% droższe. "K" podbija cenę, miejmy na uwadze ze teraz intel wie że można kręcić BCLK, a jak się nie będzie dało to może ten fakt wykorzystać i podbić jeszcze bardziej cenę procków z odblokowanym, mnożnikiem.
 11. Sobota

  Mafia 2

  Najbardziej brakuje swobody znanej z GTA, jak się skończy historie to w zasadzie kończy się grę. W GTA można było poruszać się po skończonej kampanii po mieście, a tutaj misja za misją się zaczyna i potem koniec...
 12. Sobota

  Mafia 2

  Gierka fajna ma klimat - fakt brakuje strzelania z auta, praktycznie nie ma co robić w niej poza wykonywaniem misji a końcówka nieco dziwna.. Ale gra ma w sobie coś co przyciąga. Z plusów można zaliczyć naprawdę fajnie zrobione filmiki, oraz fabułę.
 13. System, dłużej wstaje (tak uroda SB) potem lekki przyrost wydajności.
 14. Czy da się wypłacić na konto tylko część sumy z płace z allegro?? Czy zawsze czeba całość? Pytam się bo nie mogę znaleźć odpowiedzi nigdzie
 15. SLI zostało złamane, starczą albo zmodyfikowane stery albo grzebanie w systemie. I można odpalać na płytach które nie maja certyfikatu.
 16. Co do płyty to fakt ;) A więc tylko kosmetyczne zmiany, tak jak asrock pisze aktualizacja kodu CPU...
 17. Tak odnośnie M3A790GXH- luk testowałeś 1.80 bios pod względem OC wydajności?? Daje on coś w tym przypadku?
 18. IMHO Dobra płyta, ewentualnie bierz coś na 7xx bo nic nie tracisz. Chyba że SATA 3.0 i USB 3.0.
 19. Jakąś szansa istnieje ze masz uszkodzoną płytę i ona zabija ram. Ale pewności nie ma.. Zmierz miernikiem jakie masz napięcie dla pamięci.
 20. Do CS starczy z spoooorym zapasem, i nie tylko do tego. ;)
 21. TOP może mieć inne timingi ram i karta może nie wstać. Polecam riva tuner i podniesienie taktowania pod winda przetestowane i ewentualną edycje obecnego biosu karty.
 22. Goodram good job kamil. ;) Trfc nie da się skrócić bardziej? Na jakim napięciu te memki banglaja?
 23. Sobota

  GTX 275 x2

  Nie przesadzaj ze PII jest taki słaby. OC się przyda przy SLI, proc będzie ograniczał czasami 5970 jak byś zmieniał.
×
×
 • Create New...