Skocz do zawartości
pietro54

Ciężki Problem Z Windowsem

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam spory problem, zdechł mi windows, zaparłem się i format nie wchodzi w gre;] wiem wiem, najlepsze narzędzie do ,,naprawiania" windy odpada ale do rzeczy. Zawiesza mi się komp, ale w momencie botowania, tj z boot loadera wybieram winde(załóżmy że wybieram uruchom w trybie normalnym) i jedną może dwie sekundy później jest reboot, prawdopodobnie to jakiś dziwny błąd systemu plików, chkdsk -r nie pomaga, bad sectorów brak, sector mbr jest w porządku, tabela partycji odbudowana partition table nie wiem co jeszcze można zrobić by ożywić system.

To screan z [brzydkie określenie na linuksa]a gdy chce zamontować dysk... już nawet nie ten na którym jest winda ale on również przestał działać gdy zdechł windzior...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie jestem przekonany, bo przecież grub odpala się dobrze, i nawet ekran w którym mogę wybrać pomiędzy trybami uruchomienia systemu(tryb awaryjny etc.) pojawia się i dopiero po nim jest zwieszk. Ale zaraz spróbuje

 

no właśnie nie jestem przekonany, bo przecież grub odpala się dobrze, i nawet ekran w którym mogę wybrać pomiędzy trybami uruchomienia systemu(tryb awaryjny etc.) pojawia się i dopiero po nim jest zwieszk. Ale zaraz spróbuje

 

Edit, właśnie probowałem i Fixboot nie pomogł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam że znalazłem coś takiego jak ntfsfix pod linuxa, program ten oznacza dysk jako ,,brudny" i scandisc ma inny typ, przynajmniej tak wyczytałem gdzieś na necie, więc jak go użyłem tak teraz w ogole scandisc pisze ze dysk zawiera nieodwracalny błąd i niechce przejsć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...